Hovory s Bohem – Otázky a odpovědi přehled

Hovory s Bohem – Otázky a odpovědi https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/346976/bmid_hovory-s-bohem-otazky-a-odpovedi-iA9-346976.jpg 4 13 13

Hovory s Bohem série

Miliony čtenářů milují Hovory s Bohem, které byly přeloženy do třiceti jazyků. Tisíce čtenářů posílají Nealu Walschovi své otázky – otázky, které se týkají náboženství, dobra a zla, tělesného a duševního zdraví, smrti, proroctví, povahy Boha a vesmíru, modlitby, andělů a ďáblů, duchovní cesty, partnerských vztahů a mnoha dalších problémů. V této knize Neale odpovídá se svým charakteristickým humorem a moudrostí na nejzajímavější a nejprovokativnější otázky, výsledkem je nesmírně inspirující kniha. Nealovy odpovědi ilustrují přímé spojení mezi duchovní a hmotnou realitou a ukazují, že to, čím jsme a co děláme, je výsledkem toho, jak myslíme a v co věříme.Tato kniha nám dává příležitost zamyslet se nad sebou, změnit se, a tím možná změnit svět.... celý text

Literatura světová Náboženství Literatura naučná
Vydáno: , Omega

Questions and Answers on Conversations with God , 1999

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hovory s Bohem – Otázky a odpovědi. Přihlašte se a napište ho.

alma
31.07.2023

(SPOILER) Četba,,Hovorů s Bohem" N. D. Walsche může být jistě inspirativní. Právě tak ale může přivést k zamyšlení, zda se v autorově případě skutečně jedná o vážné duchovní hledačství, anebo spíše o mystifikaci nezkušených čtenářů hříčkami s náboženskými pojmy. Jinými slovy: zda je jeho autorská práce vedena skutečně tak dobrým úmyslem, jaký je hodem obdivu ušlechtilých členů Humanity's Teamu. (redakce časopisu Dingir, 4/2005)

latanya34
16.11.2021 5 z 5

Úžasná kniha, mám a znám téměř všechny Walschovy knihy, tato je pro ty, kteří mají spoustu konkrétních otázek, týkajících se všech oblastí života. Každého něčím osloví.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Hovory s Bohem – Otázky a odpovědi v seznamech