Hovory přehled

Hovory https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/354809/mid_hovory-PP8-354809.png 5 52 52

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hovory. Přihlašte se a napište ho.

Leona333
31.10.2021 5 z 5

Pan Horníček byl noblesní, až renesanční člověk. Jeho humor a ,,drobné" životní postřehy, vždy zúročil ve svém hraní, besedách a i knihách. Ani u této knížky, není tomu jinak. Potěší, pobaví, donutí popřemýšlet, ale hlavně nedovolí zapomenout na to, že jsme jen obyčejní lidé...

radusak9806
11.10.2020 5 z 5

Nemůžu si pomoci, v dnešní době se bych ráda viděla více Horníčků, Werichů, Havlů I Masaryků. Zatím vidím více Zemanů, Babišů a Pitomiu. No ale zpět ke knize, protože o politice a situaci to není.
Je to milé a hřejivé, zvláště teď v covidu, tato kniha umí pohladit. Jakoby říkala, neboj se. Je super, když v tramvaji pod rouškou může člověku vykouzlit úsměv, právě ten úsměv co jde více vidět očima (logicky). Nicméně i to se počítá!

SSTknihy
06.06.2020 5 z 5

Laskavý humor pana Horníčka potěší i v písemném podání. Neztrácí nic na své originalitě a zábavnosti, i když sám autor přiznává, že zachytit specifickou atmosféru divadla, reakce z hlediště a ono krásné napětí z toho, jaká otázka v příští sekundě přijde, nebylo právě lehké. Pohodové čtení, po kterém lze sáhnout vždy, když si chce člověk zlepšit náladu.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Hovory v seznamech

v dalších seznamech1x