Hoši, děkujeme! přehled

Hoši, děkujeme! https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/11492/hosi-dekujeme-11492.jpg 4 17 17

Karel Felt, Martin Kézr Publikace přinášející pohled na vítěznou cestu kvalifikací na EURO 2004, popisující osmnáct zápasů bez porážky. Dočtete se vše o Brücknerových mužích, o tajemství trenérova úspěchu a seznámíte se se statistikou reprezentace a kvalifikačních skupin. A samozřejmě nemohou chybet ani naše výsledky na mistrovstvích Evropy let minulých.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hoši, děkujeme!. Přihlašte se a napište ho.

draka
23.07.2020 5 z 5

Jako bývalému fotbalovému hráči, by kniha asi neměla v knihovně chybět. A nechybí!
Kniha je přehledná, s množstvím fotografií, povedla se.
V té době dokázala reprezentace hrát výborný fotbal. Galerie vynikajících hráčů a trenér: „Muž, který vrátil mužstvu tvář“. Prostě, všechno si sedlo, jak mělo.
Ke knize se rád vracím i proto, že na utkání s Nizozemím jsem byl na tribuně, jako dvanáctý hráč. Jeli jsme na něj s kamarády, spolupracovníky. Měli jsme VIP vstupenky a musím předeslat, že někteří kolegové vůbec nevyšli z VIP zóny, kde se podávalo občerstvení a viděl jsem je až po zápase v autobuse. Měli ji jak z praku. Přiznám se, že my, co jsme na zápase byli, jsme je cestou domů zdatně doháněli. Nálada byla povznášející, veselá a zpěvná.
Ale fotbal, hra našich i soupeře, nálada v hledišti, skandování a následná děkovačka, naprosto fantastická.

Venda32
07.01.2020 5 z 5

Perfektní počtení o jedné zlaté generaci fotbalistů a jejich snové a úspěšné cestě. I dnes s odstupem několika let stojí za přečtení.

jprst
14.08.2019 4 z 5

V knihovně fanoušků českého fotbalu by tahle kniha chybět neměla.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Hoši, děkujeme! v seznamech

v dalších seznamech1x