Hodná dcera přehled

Hodná dcera https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/415230/bmid_hodna-dcera-Lwj-415230.jpg 4 180 180

Dvě dívky stojící tváří v tvář zabijákovi s puškou. Jedné se podaří utéct, zatímco druhá… Před osmadvaceti lety se poklidný život Charlotty a Samanthy Quinnových změnil v hrůzu, když k nim domů vtrhli dva neznámí muži s puškami a zavraždili jim matku přímo před očima. Obě dívky ani otec se z tohoto děsivého zážitku nikdy nevzpamatovali. Tajemství té hrozné noci zůstalo už navždy v jejich srdcích. Tato tragická událost zpřetrhala rodinné vazby a každá ze sester se vydala vlastní cestou. Samantha se odstěhovala do New Yorku, zatímco Charlotte šla ve šlépějích otce a stala se právničkou v rodném městě. Jenže násilí se do Pikeville vrací! Charlotte je svědkem dvou brutálních vražd, jež šokují celé město a probudí její noční můru. Strašlivé vzpomínky na tragédii, které se Charlotte snažila ve své mysli pohřbít, vyplouvají znovu napovrch. A sestry musí spojit své síly, aby tuto děsuplnou životní kapitolu jednou provždy uzavřely!... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: ekniha , HarperCollins Polska

The Good Daughter , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hodná dcera. Přihlašte se a napište ho.

WaN635
27.11.2023 4 z 5

Těžké a kruté čtení.
Začátek byl brutální, poté většina knihy se nesla ve stylu poměrně kvalitního krimi. Ovšem co mě rozsekalo, byl příběh Charlie.
Jinak všechny pachatele jsem odhalila dříve než hrdinky, tam mi to přišlo celkem jasné od začátku.

podko_lenka
02.06.2023 odpad!

Knížce jsem dala šanci 50 stran. Myslím, že bych měla dostat za ten knize věnovaný čas zaplaceno.

Lexie321
29.05.2022 4 z 5

Príbeh bol super, ale Pekné Dievčatá sa mi páčilo predsa len o trocha viac. Mala som pocit, že dej skočil veľmi rýchlo na záver. Aj ked kniha bola skvelá trocha chýbalo napätie.

Zatím zde není žádná související novinka.

Pokud víš, že něco nefunguje, tak taky určitě víš, jak by to zase mohlo fungovat.

Odpuštění má svou hodnotu.

Zdánlivá pokora bývá velice klamná.

Kniha Hodná dcera v seznamech

v Právě čtených3x