Samé mrzutosti přehled

Samé mrzutosti
https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/112702/mid_same-mrzutosti-pO2-112702.jpg 4 84 84

Imogen Waterstonová chce priviesť na mizinu krutého nepriateľa a na to potrebuje muža s pevnou vôľou a železnými nervami. Preto k sebe pozve grófa Colchestera, legendárneho bádateľa, ktorý jej ako jediný môže pomôcť. Imogen ho presvedčí, aby sa vydával za jej nápadníka a nenápadne rozšíril, že je majiteľkou cennej mapy s pokladom. Oboch však prekvapí sila vzájomnej príťažlivosti. Nekonvenčná dáma sa náhle ocitne vo víre ozajstnej vášne... a zoči-voči nebezpečenstvu, ktoré sa vynorí z labyrintu londýnskej spoločnosti.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Samé mrzutosti. Přihlašte se a napište ho.

pip11
05.06.2022 3 z 5

Nechyběl vtip ani napětí… a přece si mě tato kniha od mé oblíbené autorky moc nezískala. Závěr celkový dojem trochu vylepšil, tak hodnotím alespoň lehce nad průměr.

AniDi
04.05.2021 5 z 5

Romantika s lehkou detektivní zápletkou. Moc hezké, hlavní hrdinka naivní ale roztomile. Čtení jsem si užila.

Kudík
29.10.2020 4 z 5

Autorka si na takové hlavní hrdinky potrpí, standardně jsou to knihomolky, autorky publikací nebo vědkyně. A musím říct, že se mi líbí, když je hrdinka inteligentně ztřeštěná, a až tak nezapadá do obvyklého společenského standardu. Imogen byla přesně taková, a k tomu i sympaticky nemotorná, plus v kombinaci s Matthiasem Marshallem (hrabětem z Colchesteru) a jeho "slabými nervy" docházelo k zajímavým i vtipným situacím. Některé jejich rozhovory, či taneční "zápasy" byly velmi úsměvné. Detektivní zápletka byla celkem jednoduchá, hlavně totožnost pachatelů.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Samé mrzutosti v seznamech

v dalších seznamech1x