Skryj mě ve svém srdci přehled

Skryj mě ve svém srdci
https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/228691/mid_skryj-me-ve-svem-srdci-228691.jpg 4 67 67

Harald Lindmark série

< 2. díl

Devítiletá Petra Nilssonová záhadně zmizí ze svého pokoje a případ opět dostává na starost detektiv Harald Lindmark. Předpokládá, že případ je nějakým způsobem spojen s únosem mladého chlapce, k němuž došlo ve Forshälle právě před rokem. Mezi první podezřelé patří rodiče zmizelé dívky, žijící v neuspořádaných poměrech a neudržovaném domě, směr vyšetřování se však brzy stočí k místnímu florballovému trenérovi, který je pohřešován od stejného dne, kdy se malá Petra ztratila. Před dívčiným domem navíc dennodenně parkuje neznámá toyota. Vyšetřování vázne a čas nebezpečně utíká... Skryj mě ve svém srdce je volným pokračováním románu Dej mi své oči (2008, česky 2011), velmi úspěšné detektivky, s níž se Torsten Pettersson představil českým čtenářům poprvé.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: ekniha , Argo

Göm mig i ditt hjärta , 2010

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Skryj mě ve svém srdci. Přihlašte se a napište ho.

Ticiana
01.08.2020 4 z 5

První půlka knihy mne moc nezaujala, zato druhá byla o to lepsi. Nebo spis konec ty knihy. Nakonec jsem rada, ze mam precteno.

Pitraska
16.06.2019 3 z 5

Pořád velmi solidní příběh. Čte se rychle, ale na první díl to nemá.

1bublina
05.01.2019 3 z 5

Kniha byla taková zvláštní. Trochu jiný styl detektivky, než na který jsem zvyklá. Hodně se tam polemizovalo, jestli to bylo takhle nebo jinak - méně vyšetřování, mnoho různých teorií. V polovině knihy mě hodně překvapilo, že se případ prakticky vyřešil a byla jsem zvědavá, o čem bude druhá půlka knihy. Ta už byla podstatně lepší a závěr se mi opravdu líbil. Autor si nechal vrátka pro další pokračování.
Měla jsem trochu problémy s finskými jmény, protože jsou pro mě dost nezvyklá a někdy se mi spletla postava kvůli podobnému jménu.
ČV 2019 - Kniha, jejíž název je v rozkazovacím způsobu.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Skryj mě ve svém srdci v seznamech

v dalších seznamech1x

Torsten Pettersson