Hadí zámek přehled

Hadí zámek https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/41898/hadi-zamek-vydani-41898.jpg 2 94 94

Ženský Dracula - Stockerův protějšek jeho klasiky Temná legenda ožila a šíří strach a hrůzu. Okouzlující lady Arabella slouží strašlivému monstru. S ghoulovskou radostí saje krev svých obětí, zatímco v hloubi jejího zámku čeká netvor na duše nešťastníků... Bram Stoker se světově proslavil svým románem Dracula. Stoker však vytvořil i jiná děsivá mistrovská díla. Nyní se ke čtenářům dostává méně známý, avšak stejně brilantní Hadí zámek.... celý text

Literatura světová Horory Historické romány
Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

The Lair of the White Worm , 1911

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hadí zámek. Přihlašte se a napište ho.

danny_21
13.05.2024 1 z 5

Dlouho jsem se čekal až se mi dostane do rukou další Stokerův román, anotace slibovala slušnou záležitost, ale hodnocení uživatelů zdvihalo varovný prst. Výsledek bohužel překonal očekávání, je to hodně mizerné a slabé, jak stylem, tak samotným příběhem, který si nezadá s nejlepšími fláky edice Stopy Hrůzy. Otázkou je, jak je možné že podobný klenot zplodil autor Drákuly a několika poměrně slušných povídek, které jsem zatím přelouskal – 25 %

hetzerjoke
19.09.2021 odpad!

Postavy jednají nelogicky, místo dialogů se zde vyskytují jen sáhodlouhé monology, jako by je vypravěč opisoval z encyklopedie. Mizernou formu vypravování nedokáže zachránit ani zmatený a bizarní děj, který se hororu ani vzdáleně nepřiblížil. Jak tohle dokázal napsat otec kultovního drákuly, toť otázka.

elotriel
17.07.2021 1 z 5

Nelíbila se mi, místy nelogické a nenavazující.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Hadí zámek v seznamech

v dalších seznamech2x