Hadí léčka přehled

Hadí léčka https://www.databazeknih.cz/img/books/78_/78358/hadi-lecka-78358.jpg 4 26 26

Román Hadí léčka nás zavede při líčení dramatických osudů mladičké Daviny Glentyrové ze skotského Edinburghu až do Jižní Afriky.Tam však vypukne burská válka a navíc je Davina na stopě zákeřnému vrahovi.

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Baronet

Snare of Serpents , 1990

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hadí léčka. Přihlašte se a napište ho.

uzivatel83509
02.06.2023 3 z 5

(SPOILER) Označuji spoiler - víc jsem se rozepsala o obsahu knihy.
Kniha se dobře četla, ale místy mě nudila... přeskočila jsem pár nezáživných částí (hlavně uprostřed a kvůli tomu ubírám dvě hvězdy), abych ji vůbec dočetla..
Začátek předvídatelný, ale plný akce - obvinění z krádeže, smilstvo v domě, nová guvernantka, láska k Jamiemu, obvinění z vraždy.... což mě všechno hodně bavilo... odjezd Daviny, to podle mého pokazil - pro mě pak nastala hrozná nuda... a na konci jeden dopis od Zillah odhalil celou pravdu, kterou, hlavní hrdinka Davina, netušila.

Val
13.04.2012 4 z 5

Odpočinkové, vyloženě pohodové čtení..... Někdo by určitě poukázal na nervy drásající naivitu hlavní hrdinky, ale to k době, ve které se děj odehrává asi patří. Čtenáře napadne velmi brzy kdože je ten padouch, hlavní hrdinku, kdyby koza trkla, tak jí to nedojde.... Ale tím je to půvabnější ......

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Hadí léčka v seznamech

v dalších seznamech2x