Co přede mnou tajíš? přehled

Co přede mnou tajíš? https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/347569/mid_co-prede-mnou-tajis-LBH-347569.png 4 152 152

GO-Team série

Isabeau Bo Maranová je šéfkou policie v horském městečku, vede spokojený život, jenže ten končí, když se na jejím prahu objeví Morgan Yancy. Bo o žádného muže nestojí – zvlášť ne o přitažlivého potížistu, jehož se někdo usilovně snaží zlikvidovat. Past, kterou Morgan nastraží na své pronásledovatele, může stát život nejen jeho, ale i Bo.... celý text

Romány Pro ženy Thrillery
Vydáno: ekniha , Alpress

Troublemaker , 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Co přede mnou tajíš?. Přihlašte se a napište ho.

munka
09.03.2024 4 z 5

Kniha splnila očakávanie. Dostala som romantiku, napätie a humor. Ide sa na druhý diel.

pip11
09.02.2024 4 z 5

Tento díl jsem omylem četla až po druhém a jelikož hlavní linka příběhu plynule pokračuje v tom následujícím, tak se mi některé věci objasnily až teď. Jinak to byl dost zábavný příběh a kdo má rád psy, tak si přijde na své.

maluck
20.11.2022 4 z 5

Knihy autorky mám ráda. Umí dokonale spojit romantiku s různými žánry.
I v tomto příběhu to nebylo jinak.
Jediné co bych vytkla je, že na můj vkus dostala v ději fenka Tricky až příliš velký prostor. Druhý díl se mi líbil o něco víc.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Co přede mnou tajíš? v seznamech

v Právě čtených2x