Láska bez citu přehled

Láska bez citu https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/337845/bmid_laska-bez-citu-s0K-337845.jpg 4 25 25

Georgiánska séria série

Ďalšia vynikajúca regentská romanca obľúbenej spisovateľky. Lucasa Kendricka, vojvodu Harndona, život naučil, že srdce je človeku iba na príťaž. Nielenže ho otec odvrhol a matka sa ho stránila, ale zradil ho i starší brat a odmietla snúbenica. A tak utiekol do Paríža, kde sa stal idolom mladých dám a miláčikom vyššej spoločnosti. Po desiatich rokoch ho osud prinútil vrátiť sa do Anglicka – stal sa hlavou rodiny, ktorá ho odmietla. Hoci sa netúži s nikým zblížiť, musí sa ujať zodpovednosti za mladších súrodencov, postarať sa o rodinný majetok aj o dediča. Vidina manželstva ho ani trochu neláka, až kým raz večer nezazrie v plesovej sále lady Annu Marlowovú...... celý text

Literatura světová Pro ženy Historické romány
Vydáno: , Slovenský spisovateľ

Heartless , 1995

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Láska bez citu. Přihlašte se a napište ho.

karamelka57
13.06.2021 4 z 5

Mam z tejto knihy take rozpacite pocity. Pridavam sa k citatelkam, ktorym namalovany chlap s vejarom vadil. Snazila som sa tie opisy preskakovat a nejak to aj korigovat vo vlastnej fantazii a odmysliet si tuto strestenu modu. Ale nebolo to jednoduché, pripominal mi totiz toho padoucha z filmu Hrbac Lagarder. Nastastie to prevazovalo iba v prvej polovici knihy. Mala som vacsiu cast knihy pocit, ze hlavni hrdinovia su taki nemastni neslani, ze tam chyba iskra, je to take strohe a neosobne cele. Hnala ma vsak zvedavost dozvediet sa, co sa Anne v minulosti stalo a co jej urobil ten vysinuty magor. Kniha sa citala lahko,takze to slo, no zaver ma prekvapil. Veci nabrali spad, dej odhalil demonov aj horke tajomstva minulosti a malo to uz potom fakt grady. Takze v konecnom dosledku som spokojna.
A tesim sa na pribeh Asha a Emily, vyzera,ze bude celkom netradicny.

pip11
13.02.2021 4 z 5

Neobvyklý, ale pěkný a čtivý příběh, ve kterém nechybí tajemství a napětí. Až na některé momenty se mi kniha líbila.

jluky
16.06.2019

Vydarená romantika .

Knižní novinky (33. týden)

09.08.2020

Kniha Láska bez citu v seznamech