Gauč přehled

Gauč https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/340676/bmid_gauc-5WL-340676.jpg 3 23 23

Náhoda svede dohromady tři mladé muže v bytě, jemuž vévodí obrovský oranžový gauč. Thom je skvělý hacker, ale taky pořádný smolař; Tree mystický snílek a Erik nenapravitelný sukničkář a hochštapler. A všem jim obrátí život naruby tajuplný kus nábytku. Poté co je vyplaví sousedi a oni se musejí vystěhovat, donutí je správce bytu vzít s sebou i gauč. Jenže sotva ho jednou na ulici zvednou a začnou nést, nesou ho dál, a dál... a dál. Sami neví proč, ale pod vlivem gauče se vydají na cestu plnou dobrodružství.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: ekniha , Plus

Couch , 2008

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Gauč. Přihlašte se a napište ho.

Luciefever
06.01.2021 2 z 5

Dost dlouho to bylo zábavné čtení. Ulítlá story tří týpků, kterým držíte palce, i když byste čas od času alespoň jednomu z nich - ehm, Erikovi - uštědřili pár pohlavků. No a poslední čtvrtina to rozbila. Jak přibývalo absurdit a magie, tím víc bylo pro mě těžší nacházet ten prvotní, energií jiskřící náboj zajímavého dobrodružství. Při posledních stránkách jsem už jen doufala, že na konci nebude nějaká jihoamerická verze bájné Shambaly. Nakonec se vše podivně rozplynulo v mlze, stejně jako můj dojem z tohohle příběhu.

Patrik02
26.10.2018 3 z 5

Tři muži nesoucí kouzelný gauč napříč zemí. Místy vtipné, místy chaotické, ale vcelku to pobavilo.

wiix
04.10.2018 2 z 5

Už dlho som nečítala niečo tak necelistvé, chaotické a v podstate aj nudné.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Gauč v seznamech