Garfield ve velkém přehled

Garfield ve velkém https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/380256/bmid_garfield-ve-velkem-Jmd-380256.jpg 5 85 85

Garfield série

Zabarikádujte ledničku, zavřete sušenky do sejfu, povolejte na ochranu svého psa lidovou milici - přichází Garfield! Arogantní, agresivní, sobecký, sadistický, líný, nenažraný, cynický a filozofický kocour se značně zkresleným pohledem na osobní vlastnictví. 3. vydání

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , Crew

Garfield: At Large , 2004

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Garfield ve velkém. Přihlašte se a napište ho.

PastorMal13
15.03.2022 5 z 5

Zrodila se legenda jménem Garfield. Koho by v roce 1978 napadlo, že se komiks bude číst a hlavně bude stále vycházet i o více než čtyřicet let později.

„My kočky jsme samotáři. S výjimkou jednoho případu... Dokážeme být velmi společenské, když jde o jídlo.“ Myslím, že tato citace vystihuje všechny kočky na světě.

sgjoli
05.06.2020 4 z 5

Kdo by neznal tohoto tlustého, líného kocoura, který miluje lasagne! Tento úvodní svazek mne většinou bavil. Některé stripy jsou, pravda, trochu slabší, ale převažuje většina těch, které mne nutily se pousmát, ušklíbat se, někdy se i smát nahlas. Špetka ironie, cynismu, sarkasmu - to je moje. Humor tu je sice možná trochu jednodušší, ale já asi nejsem v tomhle zas tolik náročná. Pobavila jsem se, zasloužené 4 hvězdy.

StarPopcorn
24.04.2020 4 z 5

Je vidět, jak si autor svůj humor postupnem vytříbil a Garfieldi, co vycházej dnes jsou pecky. Garfield je prostě legenda a zná ho snad každý, kdo čte komiksy.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Garfield ve velkém v seznamech

v dalších seznamech2x