Gabrielovo inferno přehled

Gabrielovo inferno
https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/470736/mid_gabrielovo-inferno-AOH-470736.png 4 1070 1070

Gabriel Emerson, cez deň vážený profesor a odborník na Danteho, v noci hriešnik zmietaný spaľujúcou vášňou, stretne plachú a neskúsenú študentku Juliu Mitchellovú. Je presvedčený, že je anjelom zoslaným na jeho spásu. Ona hneď na prvý pohľad vedela, že Gabriel je láskou jej života, na svoju prvú lásku však nikdy nezabudla. Julia znáša s Gabrielom jeho osobné peklo a on váha, či riskovať svoje postavenie, kariéru a povesť kvôli obyčajnej študentke. Vášnivá túžba ho však úplne opantala a nedá mu spať podobne ako vidina z dávneho sna...... celý text

Literatura světová Romány Erotika
Vydáno: , XYZ (ČR)

Gabriel's Inferno , 2011

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Gabrielovo inferno. Přihlašte se a napište ho.

Michelle13
21.02.2024 4 z 5

Pokud máte rádi kanadské spisovatele a nikdy jste nečetli tuto sérii určitě stojí za to si ji přečíst. Toto je první díl z celé série a já ji už četla před kolika lety a byla jsem z ní opravdu nadšená, musím říct, že teď jsem z ní nebyla tak nadšená tak jako dřív (proto ta hvězdička dolů), ale jinak příběh je fakt super a styl psaní mi také hodně sedl. Za mě určitě doporučuji.

Terezzie
13.12.2023 5 z 5

Ke všem knihám - miluju ten příběh , je to zase něco trochu jiného než na co jsem zvyklá ale tohle se opravdu povedlo . Promyšlenost, děj, charaktery postav , to vše má své kouzlo a jsou to knihy za které jsem nesmírně vděčná a jsem ráda že je mám ve své knihovně a nestydím se za to !!

Nadda64
18.11.2022 4 z 5

Kniha se mě moc líbila

Knižní novinky (13. - 20. 10.)

12.10.2013

Cesta do pekel je snadná.

Kniha Gabrielovo inferno v seznamech

v Právě čtených16x