Francouzky nespí samy přehled

Francouzky nespí samy https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/39952/bmid_francouzky-nespi-samy-7A9-39952.jpg 3 38 38

Francouzky série

Podtitul: tajemství, jak najít lásku Objevte tajemství francouzského flirtu! Francouzky věří, že dar přitahovat muže nemá nic společného s krásou, prací, nebo dokonce motivací. Proto dbají, aby jejich milostný život byl romantický, smyslný, hravý a intenzivní. Vztahy navazují a pěstují se stejným jedinečným smyslem pro originalitu a rafinovanost, který využívají při výběru oblečení a doplňků. Jamie Cat Callanová vůbec poprvé předkládá čtenářkám osobitého průvodce chodbičkami francouzské lásky. A tak v knize najdete odpovědi na mnohé otázky... Proč se Francouzky vždy cítí sexy? Proč se rády předvádějí na veřejnosti? Kde se seznamují s muži? Co Francouzka udělá, když muž zapomene na slušné chování?... celý text

Literatura naučná
Vydáno: , Ikar (ČR)

French women don’t sleep alone , 2008

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Francouzky nespí samy. Přihlašte se a napište ho.

KerrKnock
24.02.2023 3 z 5

Četla jsem jako první knihu Jak Francouzsky hledají štěstí, která se mi moc líbila a byla jsem nadšená, když jsem v knihovně objevila i tuto. Ale někdy kolem sedmdesáté stránky jsem zjistila, že mě ta jedna neustále se opakující myšlenka přestává bavit - více se o sebe starejte, bavte se s muži, choďte ven, užívejte si každého dne a buďte dobrou hospodyňkou. Myslím, že jsem to pochopila a chuť dočítat jí už teda upřímně nemám. Ale pěkná, milá knížka to byla, to jo.

Noisette73
20.08.2022 4 z 5

Ale jo , bylo to fajn, šarm jako francouzka mít asi nebudu, ale bylo fajn si přečíst.

Šajler
23.03.2021 odpad!

Zvládla jsem něco kolem 50stran,pak jsem začala přeskakovat a bohužel jsem nedočetla. Byla jsem na knihu zvědavá ale nic mě tam nějak nezaujalo, spíše každým odstavcem zvědavost opadala. :(

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Francouzky nespí samy v seznamech

2012  57%Jak Francouzky hledají štěstí
2010  67%Francouzky nespí samy