Jak Francouzky hledají štěstí

Jak Francouzky hledají štěstí https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/145407/jak-francouzky-hledaji-stesti-145407.jpg 3 42 8

Francouzky série

Francouzky vědí, jak se radovat ze života a slastně si vychutnat každý jeho okamžik. Když Jamie cestovala po Francii, zjistila, že Francouzky – ať lékařky, majitelky obchodů nebo ženy v domácnosti – se nezatěžují tím, zda jsou dost štíhlé, dost mladé a dost úspěšné. Stárnou s grácií a stále se o sebe starají. Vědí, jak udržovat život v rovnováze. Autorka vám s moudrostí i humorem poradí, jak se stát menšími konzumenty a více si užívat, jak za pár drobných vypadat jako za milion euro, jak flirtovat po francouzsku a znovu objevit ženskou záhadnost.... celý text

Pro ženy , Literatura naučná , Osobní rozvoj a styl

Vydáno: , Ikar (ČR)

Bonjour, Happiness! , 2010

Noisette73
20.08.2022 5 z 5

Kniha o tom jak se cítit dobře ve své kůži, o pocitu štěstí, oddechové čtení co se čte velice hezky dodává naději a dobrou náladu.

kamila5406
19.02.2022 odpad!

Moc naivní, nudná kniha

hanka0308
08.09.2017 2 z 5

V polovině jsem s knížkou skončila a z druhé půlky knihy jsem si už četla jen celkové shrnutí každé kapitoly.

mariva
25.01.2017 3 z 5

Docela příjemné čtení o tom, jak být v pohodě a užívat si dne. Moc se neliší od jiných podobných knih, ale čte se dobře a na chvíli dokáže přenést do atmosféry Francie a Paříže.

vercuse
11.01.2016 2 z 5

Knihu jsem ani nedočetla. Již po prvních několika kapitolách jsem pochopila, že lék na všechno je "nosit brož po babičce"...

tisha8409
26.08.2015 odpad!

K smíchu, skutečně. Francie je snad nějaká kasta, že tamější ženy jsou údajně ve všem nej? Nežijí nijak extra ani odlišně.. jsou to prostě ženy Evropy, podle toho vypadají a taky žijí.

niknikita
21.04.2015 odpad!

...ani jsem nedočetla. Stačilo těch pár "zelených stránek" - takže za mne nula hvězdiček

Rup
04.03.2014 3 z 5

Jsem na rozpacích. Má paní a vládkyně ji miluje (opravuji, miluje tak první třetinu), mně připadá jako óda na konzum a vlastní ego. Ztotožňuji se s mnohokrát v knize, i jinde, omílaným tvrzením: Štěstí je stav duše a k jeho navození stačí pouhé maličkosti. Ovšem z autorčiných závěrů mi vyplývá spíše důležitost stavu šatníku a jídelníčku.

2012  57%Jak Francouzky hledají štěstí
2010  67%Francouzky nespí samy