Odložený případ přehled

Odložený případ
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/216827/mid_odlozeny-pripad-216827.jpg 4 52 52

Forensic Instincts série

Soudkyni Hope Willisové před třiceti lety unesli sestru-dvojče. Nyní se ztratila její pětiletá dcera Krissy. Noční můra je zpátky. Mají ty dva únosy něco společného? Kdo a proč pronásleduje její rodinu? Když selžou klasické metody vyšetřování, obrátí se Hope na forenzní psycholožku, jasnovidku...

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Odložený případ. Přihlašte se a napište ho.

maličkán
29.06.2023 4 z 5

Příjemná, oddychová detektivka. Nenudila jsem se.

Fifth Element
14.09.2021 4 z 5

(SPOILER) Mě se líbí, jak některé komentujici dámy jsou tak samolibe, že odhalily pachatele už na začátku a policajti jsou šíleně blbý, že oni na to nepřišli hned, a vůbec jim nedochází, že to autorka udělala téměř záměrně. Kdyby nebylo prologu a vsuvek v podobě myšlenek únosce a unesene, které má k dispozici pouze čtenář, ještě teď by si kousaly palec a premytaly "kdo".
I přesto, že se v průběhu čtení spisovatelka snaží svést z naznačene cesty a myšlenkových pochodů "kdo to udělal", tohle není ústřední myšlenkou, protoze v tomhle příběhu na tom až zase tak nezáleží. Holt některé knihy takové jsou.
Za mě byla dobrá, jen mi chyběly některé podrobnosti jak k vyšetřovatelům, tak k obětem.

iveta0159
06.03.2021 4 z 5

Kniha se hezky četla, děj napínavý

Knižní novinky (3. - 10. 10.)

03.10.2013

Kniha Odložený případ v seznamech