Vládce mořských hlubin přehled

Vládce mořských hlubin https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/108648/bmid_vladce-morskych-hlubin-xLm-108648.png 4 85 85

Farin a Holan série

Napínavé vyprávění z pera českého spisovatele, navazujícího na tradici verneovek. Český inženýr zdědí po otci chemický vzorec odolné látky, z které je možno postavit podmořskou gondolu pro výzkum mořského dna. Látka se stane předmětem nekalých machinací zahraničních mocností.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vládce mořských hlubin. Přihlašte se a napište ho.

Pytlík
03.09.2023 3 z 5

Časem jsem si přivykl na sloh žáka páté třídy, kterým je tato kniha psána, a celkem jsem si děj užíval. Byť mi trochu vadily ty poněkud silně nerealistické prostocviky a vlnění, co předvádělo mořské dno, bylo pružnější než Věra Čáslavská ve vrcholné formě.

Marla
18.04.2021 5 z 5

Vlastním brožované vydání z roku 1969 s krásnými ilustracemi Gustava Kruma. A tak jsem si ho z nostalgie znovu po dlouhé době přečetla a konstatuji, že kouzlo nezmizelo a páně Troskovo vypravěčské umění přetrvává.

Radeon
02.04.2021 4 z 5

Leč jsem čet po 35. roce :) tak jsem se dostal někam do časů mladého fantazíra možná ani ještě školou nezkaženého, co žije ve svých představách o dobrodružství, vědě a technice. Hlavní hrdina byl takovým Mirkem Dušínem v něčem, což když jsem minulý rok čet, tak dnes už takový idol dokonalosti je na míle vzdálený současným idolům hlavního hrdiny.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Vládce mořských hlubin v seznamech

v dalších seznamech4x