Evvie Drakeová začíná znovu přehled

Evvie Drakeová začíná znovu https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/473632/bmid_evvie-drakeova-zacina-znovu-oOC-473632.jpeg 4 122 122

ABY MOHLA ZAČÍT ZNOVU, MUSÍ SI VYŘEŠIT SVOU MINULOST | Od smrti manžela Eveleth Drakeové už uplynul téměř rok a ona se pořád schovává před světem ve svém velkém, prázdném domě v ospalém přímořském městečku ve státě Maine. Celé město včetně Evvieina nejlepšího kamaráda Andyho má za to, že drží smutek, a Evvie je v jejich omylu nechává… V New York City mezitím bojuje bývalý baseballový nadhazovač a Andyho kamarád z dětství Dean Tenney se zvláštním problémem: jednoho dne se probudil a zjistil, že je jeho talent pryč – a nikdo nemůže přijít na to proč. Nakonec se Dean rozhodne od všeho utéct a přes Andyho si od Evvie pronajme byt, který je součástí jejího domu. Evvie s Deanem spolu uzavřou dohodu: on se nebude ptát na jejího mrtvého manžela a ona na jeho baseballovou kariéru. Pravidla jsou ovšem od toho, aby se porušovala – a tak začne nečekané přátelství, které časem přeroste v něco víc. Aby ale konečně mohli začít žít přítomností, budou oba muset nejdřív vyřešit svoji minulost.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: ekniha , Red

Evvie Drake Starts Over , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Evvie Drakeová začíná znovu. Přihlašte se a napište ho.

monika0181
11.01.2024 3 z 5

Můj komentář bude podobný ostatním. Kniha plyne tak na 3/4 plynu.
Obálka je asi to nejlepší z knihy. Nápad originální. Provedení bohužel pokulhává. Příběh je plochý, špatně se mi do něj začetlo.
Myslím, že z toho šlo vytěžit více a mohlo být více čtivé, emoce ostřejší, silnější.
Psychické týrání, kariérní krize, zasazení postav do života super, jen to v příběhu působilo nedotaženě, což je škoda. Chtělo to více hloubky v některých situacích.
Evvie chování mi vadilo, ale umím se vcítit, že pokud se jedná o psychické týrání, eliminujete, co řeknete, byť ve finále lžete nejlepšímu příteli a ne jen agresorovi. Psychické týrání člověka poznamená a ne snadno se napravuje.
Dean byl takové nerozhodné zlatíčko.
Setkali se dva hluboce poznamenaní lidé, bojující se smyslem svého života.
Vzpomínky v ději byly tak divně zakomponované, že to rušilo ve čtení.
Happy end taky pomalu nebyl, vše vyznívá tak do ztracena.
Přesto považuji knihu za zajímavou, jsem ráda, že jsem si ji přečetla. Lituji, že nebude patřit k favoritům, protože si myslím, že téma potenciál opravdu má.

Ála1968
10.12.2023 3 z 5

Na knihu jsem se moc těšila,ale nějak mi nesedla.Ne, že by byla špatná, námět byl výborný,ale přišla mi místy hrozně utahaná a taky styl psaní nebyl nic moc

hlavajda93
20.10.2023 5 z 5

Moc pěkná kniha o hledání sama sebe a postupném uzavírání bolestné minulosti. Dean byl úžasnej.

Knižní novinky (14. týden)

04.04.2021

Kniha Evvie Drakeová začíná znovu v seznamech