Estée Lauder - sen o kráse přehled

Estée Lauder - sen o kráse https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/510174/bmid_estee-lauder-U3L-510174.jpg 5 45 45

Estée Lauder je nejen světoznámá kosmetická značka, ale skrývá se za ní i poutavý životní příběh jedné nevšední ženy. Estée se narodila roku 1908 v newyorské čtvrti Queens jako dcera přistěhovalců z Rakouska-Uherska a díky své schopnosti jít si za svým a inspirovat druhé dokázala vybudovat mezinárodní impérium krásy a splnit si svůj sen.... celý text

Literatura světová Biografie a memoáry
Vydáno: , Ikar (ČR)

Ein Traum von Schönheit. Estée Lauder – Sie schuf ein Imperium und wurde zur Legende , 2021

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Estée Lauder - sen o kráse. Přihlašte se a napište ho.

Alaglesia
19.04.2024 5 z 5

Velmi podařený životopis zpracovaný románovou formou. Kniha byla čtivá a zajímavá. Postava Estée Lauder velmi sympatická. Natolik, že mám chuť si zakoupit jeden z jejích zázračných krémů. Autorka nás nechala nahlédnout do první poloviny 20. století života v Americe. Jaké bylo postavení žen, zda bylo možné, aby podnikaly a jak bylo nahlíženo na muže, který ženě pomáhal v domácnosti nebo s výchovou. Knihu určitě doporučuji.

zandu
03.03.2024 5 z 5

Konečně zas jedna krásná kniha z této edice - významné ženy.
Přečteno až moc rychle, klidně by mohla být jednou tak delší.

Lucina88
07.01.2024 4 z 5

Joea sem si zamilovala! :)
Hezký příběh.

Nezdolná, Zlomené duše a další knižní novinky (27. týden)

02.07.2023

Kniha Estée Lauder - sen o kráse v seznamech