Eliáš mezi lidojedy přehled

Eliáš mezi lidojedy https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/496891/bmid_elias-mezi-lidojedy-Mkd-496891.jpg 5 6 6

Není na světě věhlasnější poklad než dračí perly v Sargasovém moři. A když právě po nich zatouží nejobávanější pirát všech dob kapitán Flint, je o dobrodružství postaráno. V pokračování příběhu o jednorukém plavčíkovi Eliášovi a jeho přátelích se čtenáři vydají na další nebezpečnou výpravu. Jejich cesta za pokladem na samotný Ostrov dračí krve, kde podle legendy žije bájný pták s plamennými křídly, nebude nijak jednoduchá. Do cesty se jim připletou větrní bohové, sirény, lidojedi nebo mořská nestvůra Charybda, ale ten nejtěžší úkol je teprve čeká – musejí najít a přimět Angeličinu maminku, aby se přestala na Flinta zlobit. To ale nemůže být zase také složité… nebo snad ano?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Eliáš mezi lidojedy. Přihlašte se a napište ho.

dagmar7365
03.03.2023 5 z 5

Druhý díl opět skvělý, synovi se moc líbil a jakožto milovníka divadla Járy Cimrmana ho úplně nadchli lidojedi Uku a Lele a jejich řeč.
Hodnocení za rodiče předčítače - ideálně dlouhé kapitoly, krásné ilustrace, napsáno pěkným jazykem, příběh nepostrádal vtip, ale i hloubku a myšlenku.
Těšíme se na pokračování.

MartinaF
23.10.2022 4 z 5

Příjemné čtení, druhý díl je stejně výborně napsaný jako ten první a tentokrát je zde také trochu námětu k přemýšlení.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Eliáš mezi lidojedy v seznamech