Levanduľové ráno přehled

Levanduľové ráno https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/112073/levandulove-rano-112073.jpg 4 139 139

Edilean série

Jocelyn Mintonová žije v rozporuplnom svete. Jej matka študovala na súkromných školách, po skončení štúdia sa stretávala s dámami z lepšej spoločnosti na popoludňajších posedeniach pri čaji, no vydala sa za údržbára. Zomrela v mladom veku – Jocelyn mala vtedy iba päť rokov. Keď sa jej otec znova oženil, našiel si partnerku, ktorá pochádzala z jeho spoločenskej triedy, a Jocelyn sa cítila v jeho svete cudzo. Jedného dňa však stretla Edilean Harcourtovú a všetko sa zmenilo... Hoci slečna Edilean bola od nej o šesťdesiat rokov staršia, Jocelyn cítila, že je to jej spriaznená duša. Po smrti slečny Edilean zdedí Jocelyn celý jej svetský majetok vrátane starobylého domu a príde na to, že osoba, ktorá pre ňu tak veľa znamenala, skrývala pred ňou veľa tajomstiev. Presťahuje sa do starého domu a usiluje sa pochopiť, čo sa za tými tajomstvami skrýva. A, samozrejme, stretne muža, ktorý má tiež tajomnú minulosť.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

Lavender Morning , 2009

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Levanduľové ráno. Přihlašte se a napište ho.

kacenka6144
04.05.2021 4 z 5

Zatím dám 4* a počkám, kam se celá série posune. Ale jsem docela zvědavá.

ydnac
07.09.2020 4 z 5

Hezké, lehké, oddychové čtení :-)

pip11
31.07.2020 5 z 5

Skvělý úvod do série Edilean! Příběh se mi velmi líbil a to už od prvních stran, byl báječně čtivý, až se mi nechtělo knihu odkládat :) Celý příběh byl zajímavý se spoustou zvratů a tajemství + odhalení na konci bylo super.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Levanduľové ráno v seznamech

v dalších seznamech2x