Dosť dobrý stresík přehled

Dosť dobrý stresík
https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/273346/dost-dobry-stresik-oMG-273346.jpg 4 102 102

Alice a... / Alica a... série

Zu alors... akoby šibnutím čarovného prútika sa v škole v Crouch Ende objavila skupina úžasných francúzskych chlapcov. (O. k., nebolo to kúzlo, ale výmena študentov. Áno a prišlo aj pár dievčat.) Ali a väčšina ich amies sa usilovne snaží dostať k nim čo najbližšie, aby ich mohli osloviť svojou zlou francúzštinou. Až na Jen, ktorá však zrazu zmizla! (Páni!) A Alica má opäť plné ruky práce!... celý text

Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Fragment (SK)

Visitors, Vanishings and Va-Va-Va Voom , 2003

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dosť dobrý stresík. Přihlašte se a napište ho.

sgjoli
18.09.2022 5 z 5

V dalším díle této série se Alice dostává do nejedné stresové situace. Nejenže si jedna z kámošek vymyslí praštěnou sázku, kterou musí všechny holky z party splnit, ale taky se Alice dostává do role rádkyně - když se její sestry hádají kvůli vztahům, nejlepší kamarádka má problémy ve vztahu, ale i jedna z dalších kamarádek řeší vztahové problémy svých rodičů. Není toho málo a přitom to jsou zase témata ze života, s nimiž se člověk může setkat i v reálném životě. To je dost častý aspekt, s nímž autorka pracuje - realistické události, které jsou však viděny očima 13leté holky. Navíc je to opět zabalené do svižného stylu psaní s řádkou humorných hlášek, u kterých jsem se bavila. Tohle je za mne prostě dobrý. Bavilo moc!

mia.com
18.07.2018 5 z 5

Zase další bezvadný díl, tentokrát okořeněný frantíkama a problémy v trojúhelníku Jabla-Linn-Alfie. Baví i v dospělosti :)

tatafa
07.01.2017 3 z 5

Zajímavý příběh, kterým rozhodně nepohrdne žádná dospívající slečna.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dosť dobrý stresík v seznamech