Dopisy pro celý svět přehled

Dopisy pro celý svět https://www.databazeknih.cz/img/books/63_/63647/dopisy-pro-cely-svet-63647.jpg 3 7 7

Skutečnost či pouhá fantazie? To je otázka, která vám s největší pravděpodobností vyskočí na mysl při čtení jednotlivých příběhů, jejichž společným pojítkem je: DOPIS.. Popsaný list papíru vložený do obálky a odeslán k adresátovi. A co dopis, to jiný příběh. Ale každý je jiný, každý má jiné rozuzlení, které se dozvíte až po přečtení konkrétního dopisu. Je možné, že se ten či onen příběh skutečně někde na tomto světě stal, jiný se možná právě v tuto chvíli někde odehrává a další se může stát realitou třeba zítra… Autor Luboš Nečas právě tyto „dopisy“ posílá do „celého světa“.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dopisy pro celý svět. Přihlašte se a napište ho.

BoskovickySrsen
04.12.2021 odpad!

To je tedy odpad. Tenhle člověk by neměl psát, když to neumím. Nečas je neumětel.

toppka
14.12.2020 3 z 5

Malá knížečka obsahující vymyšlené dopisy a poté vždy vymyšlený "závěr", vysvětlení. Asi je účel člověka dojmout, což se někdy v mém případě i povedlo. Přesto mi to přijde až moc účelové, proto dávám nižší hodnocení.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dopisy pro celý svět v seznamech