Domácí kuchařka přehled

Domácí kuchařka https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/35850/domaci-kucharka-35850.jpg 4 51 51

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Domácí kuchařka. Přihlašte se a napište ho.

Filomena1961
05.11.2023 5 z 5

Jméno Magdaleny Dobromily Rettigové je zcela jistě známé každému. I v mé knihovničce má vedle jiných kuchařek své místo. Líbí se mi, jak každý recept začíná rozkazovacím způsobem.Mimo recepty ve své knize uvádí ještě - Přídavek některých užitečných věcí a v závěru knihy jsou ukázky z beletristického díla autorky a čtení o její osobnosti. A jinak žejdlík je objemově 0,3537 l. , a lot přibližně půl kila. Takže zítra dělám domácí zmrzlinu. Už se těším.

draka
06.08.2020 5 z 5

Knížka mně nemohla v knihovně chybět, pořídil jsem si ji do sbírky kuchařek, ale nepoužívám ji jako kuchařskou příručku, protože je moc krásně vyvedená, ale pročítám si ji jako poetickou prózu.
Přesto bych měl nějaký jednoduchý, časově nenáročný recept vyzkoušet. Je po dešti, jdu nabírat kopu šneků na postní stravu: „Šneci nadívaní“. Cesta křížená plzáky španělskými a šneků mně bylo líto, z cesty jsem je přenášel do trávy. Raději si dám půst.

h.belaiova
17.07.2020 5 z 5

Teprve jsem si knížku pořídila. A přečetla něco málo o ní samotné. Už se těším až něco podle jejích receptů uvařím.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Domácí kuchařka v seznamech

v Právě čtených2x