Dom zrkadiel přehled

Dom zrkadiel
https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/154302/dom-zrkadiel-154302.jpg 4 67 67

Leonora Huttonová prichádza do prímorského mestečka Wing Cove, kde sa chce dopátrať príčiny záhadného úmrtia svojej sestry. Stretáva sa s Thomasom Walkerom, ktorý má takisto záujem vniesť do celej veci svetlo, pretože mu za podobných okolností zahynula švagriná. Cesty, ktorými sa vyšetrovanie tejto dvojice uberá, vedú do zákulisia univerzitného výskumu, kde kedysi v minulosti došlo k podvodu a vražde. Čím väčšmi sa prípad zamotáva, tým silnejšie je puto a pocit spolupatričnosti medzi mladými ľuďmi. Vo chvíli, keď sa Leonora nebezpečne priblíži k pravde, prichádza jej na pomoc nepostrádateľný Thomas.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

Smoke in mirrors , 2002

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dom zrkadiel. Přihlašte se a napište ho.

Janča1532
01.05.2024 2 z 5

Sem asi jediná koho kniha nenadchla , přesto sem ji přečetla celou.

petka.f
21.05.2023 5 z 5

Jednoznačně jedna z mých nej od Amandy. Zajímavá detektivní zápletka, trocha romantiky, napínavé až do konce.

pip11
28.03.2022 5 z 5

Když jsem si myslela, že jsem pachatele uhádla, konec příběhu mě naprosto vyvedl z omylu. Bylo to hezké a poutavé, ale Zrcadlový dům by se mi asi taky nelíbil.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dom zrkadiel v seznamech

v dalších seznamech1x