Zítra se bude zabíjet přehled

Zítra se bude zabíjet
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/215431/mid_dolni-mesto-2-zitra-se-bude-zabijet-215431.jpg 4 62 62

Dolní město série

Kdysi byl hrdinou Velké války, pak agentem obávaného Černého domu. Teď je významnou oporou zločineckého podsvětí Dolního města. Říká se mu Správce. Domnívá se, že válka je pro něj dávnou minulostí, jenže pak dostane předvolání od někoho, koho tehdy znával, a to vrátí zpátky spoustu nepříjemných,...

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zítra se bude zabíjet. Přihlašte se a napište ho.

tonysojka
21.08.2021 5 z 5

Propracovanější než první díl. Brutálnější, krvavější, ale ne akčnější.Dialogy rozvláčné,"tarantinovsky" cynické. Popis scén z válečného běsnění by udělal pacifistu i z toho největšího obdivovatele hraček vyrobených k zabíjení.
A... Aleno _S.
Hrdina není vůbec šikula.
Je to nešika, zlomený válečnými hrůzami, zbaběle se utápějící v alkoholu a drogách.
Občas se u něj projeví něco jako že by dobré srdce a smysl pro spravedlnost, která ho vede k neuváženým, nesmyslným činům, za což se mu kope do držky atd..
Zkrátka, typ literárního hrdiny, kterému fandím.
:-)

Veronika33
17.02.2020 3 z 5

Tak tento diel bol o mnoho lepší ako prvý, príbeh bol zaujímavejší,ale hlavne menej chaotickejší. Nevadilo mi už toľko skákanie v deji. Čo však bolo rušivé: aby sa v deji nastal nejaký progres Správce umelo vytváral konflikty medzi jednotlivými "frakciami".Neviem niečo tomu chýba,zatiaľ asi nebudem veľký fanúšik tohto autora. Slabší priemer.

Gerdik
22.10.2017 4 z 5

Opět dobře napsaná kniha plná intrik, vypilovaných postav a opět nečekaným koncem. Opět výborné flashbacky z minulosti. Můžu všem doporučit.

Knižní novinky (4. - 11. 9.)

02.09.2013

Kniha Zítra se bude zabíjet v seznamech

v Právě čtených1x

Daniel Polansky