Léčba ostrou břitvou přehled

Léčba ostrou břitvou https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/212596/mid_lecba-ostrou-britvou-212596.jpg 4 117 117

Dolní město série

Rigus je výstavní, nablýskaná metropole ve Třinácti zemích, její součástí je však i Dolní město, spleť úzkých uliček, temných průchodů a zaplivaných náleven. Tady se pohybují nebezpeční lidé a kraluje jim ošklivý muž, přezdívaný Správce. Bývalý tajný agent. Zapomenutý válečný hrdina.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Léčba ostrou břitvou. Přihlašte se a napište ho.

tonysojka
18.08.2021 4 z 5

A mě se to prostě líbilo. Je to klišé, ano, hrdina co má víc problémů sám se sebou než s okolím, na co šáhne to zvorá, celý příběh se žene po falešné stopě, aby nakonec svou primitivní prostotou případ vyřešil.
A ano, jak níže uvedeno, jako bych četl knihu mého oblíbence Mirka Žambocha.
Skvělé odpočinkové dobrodružné čtení.

Veronika33
17.02.2020 2 z 5

No čo napísať k tejto knihe?Príbeh sám o sebe by nebol zlý, dá sa povedať, že bol aj dostatočne pútavý,ale... Neviem či bol na vine preklad, alebo autor písal svoju prvú knihu v nejakom poetickom amoku, ale to sa fakt nedalo, viackrát som ju chcela odložiť a dočítala som ju len vďaka tomu,že som mala kúpené aj ďalšie dva diely. V príbehu boli rušivé aj názvy miest, postáv a rás. (Doteraz mám v tom guláš a to som už sériu dočítala :P). Aj keď to malo v deji istý dôvod, dosť ma rušilo obdobie vojny, nebavilo ma to. Táto kniha fakt nie je pre každého.

Bangadang
13.02.2019 4 z 5

Líbí se mi to témné prostředí a i to jak má každá postava svoji skrytou, světlou stránku.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Léčba ostrou břitvou v seznamech

v Právě čtených4x
v dalších seznamech3x