Dokud láska nezní v mollu přehled

Dokud láska nezní v mollu https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/504020/dokud-laska-nezni-v-molluoZ0Nr4-6xq-.jpg 5 1 1

Sbírka krátkých básní, které mají formou blízko k epigramům, obsahem jsou ale básnickou zpovědí muže na prahu středního věku, který zatím nemá rodinu ani jasnou vizi budoucnosti a bojí se, zda mu neujíždí vlak. Vyzněním je kniha poměrně pesimistická, najdou se ale i veselé texty. Autor píše bez patosu a upřímně; nejde tu o hluboké myšlenky, nýbrž o to, aby sbírka rezonovala se čtenářem.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dokud láska nezní v mollu. Přihlašte se a napište ho.

Zatím zde není žádný komentář.

Zatím zde není žádná související novinka.

zas hledat jinotaje / v nevyslovených větách / zase si připomenout / jak dráždí silueta / zas začít novou báseň / co má ty samé rýmy / zas ve dvou zažít jara / a v jednom přečkat zimy

když sám sebe reflektuji / musím se vždy znovu ptát / poznám-li se o kus lépe / budu se mít ještě rád?

tak sbohem, šťastnou cestu / měl jsem tě, babi, vážně rád / bylas v té roli skvělá / tu rodič, tu zas kamarád / už rok mě nepoznáváš / a od svých dveří nemáš klíč / už rok jsi pořád tady / a přitom vlastně dávno pryč

Více citátů z knihy najdete u autora.

Kniha Dokud láska nezní v mollu v seznamech