Doktore, šťastný a veselý! přehled

Doktore, šťastný a veselý!
https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/447079/bmid_doktore-stastny-a-vesely-vJ0-447079.png 4 214 214

Irish Country série

Mladý doktor Barry Laverty se těší na první Vánoce v útulné vesnici Ballybucklebo, radost mu však pokazí jeho dívka Patricie, protože nemíní na svátky přijet. Jenomže Barry se nemůže svými srdečními záležitostmi příliš zabývat on a jeho starší kolega Fingal Flahertie OReilly mají plno práce s běžnými chorobami i s naléhavými případy vyžadujícími plnou pozornost. A navíc se objeví velký problém. V blízkém okolí si otevře ordinaci nový doktor, jenž podvodně přetahuje pacienty a jehož šarlatánství začíná ohrožovat zdraví důvěřivých venkovanů. Je možné, aby se ve zdejším kraji uživili tři praktičtí lékaři? Barry o tom začíná pochybovat. Leč i v nepříjemném zimním období nastávají bezstarostné chvíle a páni doktoři z Ballybucklebo si uprostřed shonu kolem vánočních sešlostí a veselic dokážou najít čas, aby obstarali třeba nadílku pro děti osamělé matky. Sníh tady sice padá jen zřídka a ani zázraky se nedějí jako na běžícím pásu, to ovšem neznamená, že musejí být Vánoce nutně na blátě a lidé že by měli přestat doufat a věřit Ať už jste staří známí, anebo se s oběma doktory a jejich bližními setkáváte dnes poprvé, vítejte do světa humoru, přátelství a lásky!... celý text

Literatura naučná Zdravotnictví Příběhy
Vydáno: , Rozmluvy , Leda

An Irish Country Christmas , 2008

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Doktore, šťastný a veselý!. Přihlašte se a napište ho.

kramver
17.05.2023 4 z 5

Když je i květnu zima pomalu jak v prosinci, tak kniha s tématem vánoc vůbec nevadí. Přeskočila jsem jeden díl, ale autor se k hlavním událostem ve zkratce často vracel, takže mi to nechybělo pro pochopení kontextu. I tentokrát jsem si čtení užila a hezky se odreagovala. Ale na chvíli se od této série odpoutám, aby toho nebylo až příliš.

Honzin
30.04.2023 5 z 5

Moje první kniha od autora, koupena v Levných knihách bez přečtení zdejších recenzí. Dle obálek "doktorské série" jsem čekal trochu ztřeštěný humor a ejhle, ono to bylo takové příjemně pohodové, někdy až trochu filozofické. Není to čtení od kterého se nemůžete odtrhnout dokud knihu naráz nepřečtete, ale potěší Vás. To teda jo!

Janadvorackova
17.10.2022 2 z 5

Tenhle díl jsem četla hrozně dlouho.
Až na pár zajímavých odhalení ohledně některých obyvatel vesnice se toho moc neděje.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Doktore, šťastný a veselý! v seznamech

v Právě čtených6x
v dalších seznamech9x