Dobrodružství veverky Zrzečky přehled

Dobrodružství veverky Zrzečky https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/538340/bmid_dobrodruzstvi-veverky-zrzecky-66429ad88f254.jpg 5 224 224

Obyvatelka Starého dubu vyráží na záchrannou misi Příběhy veverky Zrzečky, která spolu se svými kamarády zažívá dobrodružství v křivoklátském lese, čtou s nadšením nové a nové generace čtenářů. Zvědavost se nevyplácí! Past, nastražená hajným na kunu, sevřela nesprávnou nožku jiného zvířátka. Lesník veverku vysvobodil a v hájence se o ni postaral. Tak dobře, že se Zrzečka často vracela do pelíšku plného oříšků. V lese však měla také své úkoly. Třeba zachránit svá mláďata spící v bezpečí Starého dubu před dobyvačnými vránami, které si dělaly na její miminka zálusk. Sama by to nezvládla, proto pomohla lesní zvířátka v čele s neohroženým ostřížem. Jednoho dne Starému dubu, jejímu domovu, začnou opadávat listy. Strom je nemocný! Strakapoud umí nemocné větve prohlédnout, ale s rozumem je v koncích. Pomoci může jen profesor Datel. Bude Zrzeččina dlouhá cesta za doktorem lesa úspěšná a uzdraví Datel Starý dub?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dobrodružství veverky Zrzečky. Přihlašte se a napište ho.

krakaticka
07.01.2024 5 z 5

Kniha mého dětství, dnes čteno s dcerou do čtenářského deníku. Milý příběh plný zvířátek a krásných kreseb.

Bella11
19.02.2023 5 z 5

Roztomilá kniha plná zvířátek, skvělá pro začínající čtenáře:-)

Josh
18.01.2023 5 z 5

Pokolikáté ji od svého dětství držím v ruce? Kouzelný laskavý nádherný příběh, co jsem mamku nenechala číst bez toho, abych se podívala i přes dokonalou znalost na dokonalé obrázky veverky, ptáčků, zvířátek. Pokaždé, když venku zahlédnu veverku – dnes už zázrak – vzpomenu si na tuto knihu. Tak hluboko do srdce se mi v dětství vkradla. Spolu s maminčinou láskou při každém čtení. Kéž by se to dalo vrátit, nebo alespoň ještě jednou prožít.... a už brečím. Moje TOP kniha.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dobrodružství veverky Zrzečky v seznamech

v dalších seznamech8x