Dívka na útěku přehled

Dívka na útěku https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/446268/mid_divka-na-uteku-k3V-446268.png 4 52 52

Dívka na útěku série

Píše se rok 1926 a Anna Dartonová je na útěku před zločinem, který byla přinucena spáchat. Mění si jméno a vystupuje v neblaze proslulém nočním klubu. Když se seznámí s elegantním Archiem Fenwickem, pohřbí výčitky svědomí a uvěří jeho slovům o lásce za všech okolností. Začíná úplně nový život. Skrývaná minulost ji však začíná rychle dohánět.... celý text

Literatura světová Historické romány
Vydáno: ekniha , Metafora

The Runaway Daughter , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dívka na útěku. Přihlašte se a napište ho.

Fidibus
08.02.2024 2 z 5

(SPOILER) Příběh dívky, která uteče z bohaté tyranské rodiny do Londýna a dokáže se uživit jako klubová tanečnice. Avšak bratr po ní pátrá ze všech sil... naštěstí jí pomůže náhoda a nakonec i matka.
Bohužel mi kniha přišla zdlouhavá a rozpačitá, popravdě bych kapitoly s bratrem vypustila a nechala jen vyprávět hrdinku. Námět nebyl špatný, včetně emancipace žen nebo homosexuality, ale nesedlo mi zpracování.

Petras_ka
10.10.2023 2 z 5

Na Dívku na úteku som sa v knižnici načakala celkom dlhú dobu. Veľmi som sa na ňu tešila, hlavne na atmosféru 20 - tych rokov minulého storočia plnú večierkov a tanca. Keď som sa k nej konečne dostala, prišlo menšie sklamanie. Prišlo mi to povrchné, zjednodušené a pritom príliš dlhé. Hlavná postava Anna napriek problémom s rodinou, po príchode do Londýna hralo všetko v jej prospech. Ku všetkému sa dostala pomerne ľahko.
Oceňujem krátke kapitoly, vďaka nim som knihu prečítala celkom rýchlo.

lucakuca
30.05.2022 4 z 5

Čtivé. Nehorázně čtivé.
Vdechla jsem půlku knížky jako zákusek k nedělnímu kafíčku s otázkou, jak se to mohlo stát? Vždyť se tam zas tolik nestalo?
Naivní nedělní čtení pro beznadějné romantičky :-)

Knižní novinky (6. týden)

02.02.2020

Kniha Dívka na útěku v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech4x