Diagnóza: rodina - Všade je niečo. V tejto rodine je všetko! přehled

Diagnóza: rodina - Všade je niečo. V tejto rodine je všetko!
https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/137098/diagnoza-rodina-vsade-je-nieco-v-tejto-rodine-je-vsetko-137098.jpg 3 32 32

Irma má problém. Presnejšie povedané, myslí si, že má problém - v živote jej otca v dôchodkovom veku sa objaví milenka. Príliš mladá milenka a navyše zo "Sovietskeho zväzu", a to sú len prvé dve skutočnosti, ktoré Irme na tomto prazvláštnom vzťahu nesedia. S detektívnym nasadením sa pustí do pátrania po pôvode "matriošky" Maše, vytrvalo sleduje, s kým sa stýka, a pokúša sa prísť na to, prečo si zo všetkých starnúcich mužov na svete vybrala práve jej otca. Pomôcť jej nemôže ani mama dlhodobo žijúca na Tahiti, ani láskavá babinka, ba napokon ani jej priateľ Filip, povolaním lekár. Ten vie však stanoviť Irminu diagnózu - rodina. Vtipný "rodinný" príbeh s takmer kriminálnou zápletkou a nečakanou pointou. ... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Diagnóza: rodina - Všade je niečo. V tejto rodine je všetko!. Přihlašte se a napište ho.

vercas945
25.07.2023 4 z 5

Zhruba ve třetině jsem si říkala, že další knihu od autorky už rozhodně číst nebudu. Kolem poloviny jsem se ale začala docela bavit a za závěrečnou větu přidávám ještě hvězdu navíc. Ano, hlavní hrdinka je trochu šílená a nechová se vždycky sympaticky, ale v knize mě zaujaly i třeba popisy některých míst a trochu mě u čtení mrzelo, že neznám Bratislavu (asi tip na výlet :-D ).

JancaMia
30.10.2022 2 z 5

Nález v knihobudce, nenadchlo neurazilo .

Jana283
08.09.2017 odpad!

To přesahuje moje intelektuální schopnosti

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Diagnóza: rodina - Všade je niečo. V tejto rodine je všetko! v seznamech