Detektiv přehled

Detektiv https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/537193/bmid_detektiv-662b672bade0b.jpg 4 583 583

Malcolm Ainslee, seržant miamské policie a bývalý kněz, řeší případy dvojnásobných bestiálních vražd. Oběti vždy starší manželé jsou svázáni obličeji k sobě, v ústech roubík, těla ohavně pobodána. Po dramatickém pátrání je zločinec dopaden a odsouzen k smrti na elektrickém křesle. Už není proč lhát, když se Malcolmovi v posledních chvílích před smrtí zpovídá: Ano, zabíjel a teď zemře. Ale jednu z vražd nespáchal on! Případ se znovu otevírá a Malcolma čeká nejtěžší případ jeho života, který se hluboce dotkne jeho soukromí.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: audiokniha , Audiotéka , Bookmedia

Detective , 1997

Interpreti: Martin Zahálka

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Detektiv. Přihlašte se a napište ho.

Alix
18.05.2024 3 z 5

Bylo to zajímavé a dobře se to četlo, ale něco tomu chybělo i když přesně nevím, co. Něco jsem předvídala, něco jsem nepochopila a něco mi lezlo na nervy, ale čtení mne bavilo a to je hlavní.

DzordanoChruno
13.05.2024 2 z 5

(SPOILER) Detektivky mam rad a Haileyho styl sa mi paci, kniha je napisana putavo. Ale mam zopar vyhrad, ktore dost znizuju moje hodnotenie: 1. Autor ma nepresvedcil, ze mnohonasobnemu vrahovi Doilovi, ktoremu je inak vsetko jedno az tak, ze ani nepoda odvolanie proti trestu smrti, zrazu strasne zalezi na tom, aby sa vyvinil z dvoch z nepreberneho mnozstva inych svojich brutalnych vrazd. 2. Hailey do deja zapracoval nahodu s pravdepodobnostou 1:1000000, na ktorej stoji dej, a to ze Doil bol v dobe vrazdy skutocne v okoli domu Ernstovych. Neuveritelna absurdnost, vobec tam nemusela byt, kludne stacilo, keby Doil v ten den nemal ziadnu jazdu, bolo by to uveritelnejsie. 3. Ainslie, inak sympatak, je v rozhodujucich chvilach prasak a nevernik. 4. zaverecny prerod detektiva v profesora je happyendovo presladeny. 5. kniha je zbytocne dlha, polovicna stopaz by bola postacujuca.

stanislava9718
19.11.2023 2 z 5

Arhtura Haileho knihy čtu již poněkolikáté. Tato o detektivovi miamské policie, který je na stopě sériovému vrahovi, autor napsal ve více dějových rovinách. Zápletka na dobu, kdy se měl příběh odehrát, je rok 1997 byla autorem opět, jako dalších knihy pečlivě promyšlena a propracována.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Detektiv v seznamech

v Právě čtených4x