Deník šílené matky aneb Ženská vydrží jako kůň přehled

Deník šílené matky aneb Ženská vydrží jako kůň
https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/310577/bmid_denik-silene-matky-aneb-zenska-vydr-SYV-310577.jpg 3 46 46

Vtipná, humorná a zábavná kniha o příchodu prvního dítě na svět, který se v tom okamžiku pro matku zásadně změní. Autorka vypráví, jak se nejprve důkladně připravovala na mateřství, ale po porodu pochopila, že jedině šílená matka může jako kůň vydržet všechno a zvládnout rodinu i návrat ke své původní profesi.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Deník šílené matky aneb Ženská vydrží jako kůň. Přihlašte se a napište ho.

Jája92
05.04.2023 3 z 5

Moderátorku neznám, autorka popisuje situace, které nejspíš zná každá novopečená maminka.
Kniha obsahuje krátké příběhy nejprve o těhotenství, posléze o jejím synovi Tobiášovi.
Kniha není špatná, čte se rychle, ale občas mi přišlo, že se autorka snaží být za každou cenu vtipná.

princeznaaura
01.08.2021 odpad!

Jelikož nejsem matka, zrovna tato kniha, ve stylu deníku, mě nenadchla. Očekávala jsem ztřeštěné vyprávění s kouskem důvtipu o tom, být matkou, ale nic takového to není. Humorné mi to také nepřišlo, takže jsem to po asi 10stránkách odložila.

Simikik
14.10.2020 3 z 5

Nenáročné čtivo, humorné a někdy přítomně aktuální pro matku s malým dítětem.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Deník šílené matky aneb Ženská vydrží jako kůň v seznamech