Deník šílené matky aneb Ženská vydrží jako kůň

Deník šílené matky aneb Ženská vydrží jako kůň https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/310577/bmid_denik-silene-matky-aneb-zenska-vydr-SYV-310577.jpg 3 46 14

Vtipná, humorná a zábavná kniha o příchodu prvního dítě na svět, který se v tom okamžiku pro matku zásadně změní. Autorka vypráví, jak se nejprve důkladně připravovala na mateřství, ale po porodu pochopila, že jedině šílená matka může jako kůň vydržet všechno a zvládnout rodinu i návrat ke své původní profesi.

Jája92
05.04.2023 3 z 5

Moderátorku neznám, autorka popisuje situace, které nejspíš zná každá novopečená maminka.
Kniha obsahuje krátké příběhy nejprve o těhotenství, posléze o jejím synovi Tobiášovi.
Kniha není špatná, čte se rychle, ale občas mi přišlo, že se autorka snaží být za každou cenu vtipná.

princeznaaura
01.08.2021 odpad!

Jelikož nejsem matka, zrovna tato kniha, ve stylu deníku, mě nenadchla. Očekávala jsem ztřeštěné vyprávění s kouskem důvtipu o tom, být matkou, ale nic takového to není. Humorné mi to také nepřišlo, takže jsem to po asi 10stránkách odložila.

Simikik
14.10.2020 3 z 5

Nenáročné čtivo, humorné a někdy přítomně aktuální pro matku s malým dítětem.

pestas
05.07.2020 3 z 5

Nenarocna oddechovka, nenadchne neurazi... Precteno hned, ale ze bych se u toho mohla potrhat smichy, to zase ne

kkouzlo
24.06.2020 3 z 5

Nenáročná kniha, ke které bych se nedostala nebýt Čtenářské výzvy 2020. Pohodové čtení o tom, co zná každá matka :)

Lenka339
28.02.2020 3 z 5

Pohodové čtení pro vyčištění hlavy, čte se rychle.

Lumíček
19.01.2020 3 z 5

Zavzpomínala jsem si a zasmála se. Bylo to fajn pohodové čtení. Vracet se ke knize nebudu, ale jistě ji půjčím kamarádkám v očekávání nebo s malými dětmi :)

Damato
07.09.2017 2 z 5

Rozhodně oddychovka na vyčištění myšlenek od každodenních starostí. Smála jsem se hlavně sama sobě, když jsem si vzpomněla, jak jsem se v těch popisovaných situacích taky pěkně koupala.

Tereza.K91
07.02.2017 1 z 5

Knihu jsem přečetla velmi rychle. Je to pro mě oddychovka. Jelikož jsem sama máma v některých věcech se vidím. Trošku vtipné, ale né tolik abych se u toho pořád smála.

Šura
02.02.2017 3 z 5

Oddechovka. Po předchozí knize jsem potřebovala něco lehčího, a tak jsem sáhla po dárku od sestry. Hodnotila bych asi jen dvěmi hvězdičkami, moc jsem se u knihy ani nepobavila, tu třetí přidávám za velmi podobný náhled na mateřskou dovolenou a blízkost tématu. Mnohokrát jsem si řekla - přesně - to píše o mně.

babyboar
18.01.2015 3 z 5

Téměř každé všední ráno vstávám s rádiem City a když jsem zjistila, že moderátorka ranní show je též spisovatelka, chtěla jsem ochutnat něco z její tvorby. Tato útlá knížečka je zábavným čtením především pro ženy chystající se na mateřskou dovolenou, případně pro posluchače již zmiňovaného rádia. Deníček popisuje mateřství s nadsázkou a humorem bez zbytečných zdrobnělinek a kudrdlinek.

Manifest blech
13.08.2013 odpad!

Polovina knihy byla velmi zábavná, poté již "stereotypní", a proto je to oddychová četba. Jinak proč ne. Zkusím i pokračování. Tuhle jsme měli v práci, kde jsem si ji přečetla, když dlouho nechodili lidi - taky možnost.

HDosoudilová
11.08.2013 4 z 5

Kniha mě bavila, byla vtipná, hlavně reálná se zkušenostma autorky. Jako oddechovka pro ženy proč ne :-)

bookcase
27.08.2011 4 z 5

Vtipné a z reálného života, na typické anglické humorné deníky těhotných žen to ale zdaleka nemá.

Kniha Deník šílené matky aneb Ženská vydrží jako kůň je v