Deník šílené manželky přehled

Deník šílené manželky
https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/243419/bmid_denik-silene-manzelky-ygQ-243419.jpg 2 163 163

Deník šílené manželky série

Kniha je velice otevřenou, upřímnou zpovědí současné mladé ženy. Hrdinka prodělá rozpad manželství, jehož trhlin si v každodenním koloběhu nestačila ani všimnout. Po této celkem banální výchozí situaci rozpoutá autorka gejzír komických situací, do nichž neváhá svoji opuštěnou hrdinku a její dvě nezvedené dcery uvrhnout. Kniha nabízí poutavé, inteligentní čtení, které není vůbec určeno pouze příslušnicím slabšího pohlaví.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Deník šílené manželky. Přihlašte se a napište ho.

rumund
11.04.2024 3 z 5

Zas to taková hrůza, jak většina píše, to nebyla. Řekl bych, že typický styl psaní Obermannové. V autobiografické knize spisovatelka docela dobře, i když časově zmateně popsala, jak bylo náročné přežít těžkou životní etapu.

Buchwurm
06.02.2024

Nerozumiem celkom tym vyrazne negativnym hodnoteniam. Kniha v ramci svojho zanru na mna urobila skor dobry dojem. Na rozdiel od kopy povrchneho braku v tejto literarnej oblasti je napisana sviezim stylom, kratke vety davaju deju spad, v zasade banalny pribeh je okoreneny humorom, nechyba mu fantazia... podla mna prijemne citanie, ktore neurazi.

janina66
05.12.2023 3 z 5

Audiokniha, která mě celkem bavila, taková ze života. Někdy je hůře, někdy nadějně.
Souhlasím se svou oblíbenou čtenářkou "alef", tato kniha si rozhodně odpad nezaslouží. Každé z nás se toto může stát. Hlavní hrdinka Xénie a její rozpustilé dcery. Nemá to s nima lehké.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Deník šílené manželky v seznamech

v dalších seznamech1x

Irena Obermannová