Deník šílené manželky přehled

Deník šílené manželky https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/110689/denik-silene-manzelky-110689.jpg 2 163 163

Deník šílené manželky série

Zpověď současné ženy Deník šílené manželky je druhou knihou Ireny Obermannové. Autorka sama přiznává, že je do jisté míry autobiografická a že ji psala v jednom z nejtěžších období svého života. Přesto se jedná o vtipnou, svěží a mimořádně čtivou knihu, která nenese stopy sebelítosti. Hrdinka příběhu Xénie zjistí, že její manželství, o němž se až dosud domnívala, že je skvělé, má povážlivé trhliny a zřejmě se už delší dobu rozpadá, čehož si ona v každodenním koloběhu nestačila všimnout. Autorka si ve své knížce utahuje snad ze všeho a ze všech, sebe nevyjímaje, přesto se mezi řádky dotýká i problémů dosti palčivých. Deník šílené manželky nabízí poutavé a inteligentní čtení.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Deník šílené manželky. Přihlašte se a napište ho.

rumund
11.04.2024 3 z 5

Zas to taková hrůza, jak většina píše, to nebyla. Řekl bych, že typický styl psaní Obermannové. V autobiografické knize spisovatelka docela dobře, i když časově zmateně popsala, jak bylo náročné přežít těžkou životní etapu.

Buchwurm
06.02.2024

Nerozumiem celkom tym vyrazne negativnym hodnoteniam. Kniha v ramci svojho zanru na mna urobila skor dobry dojem. Na rozdiel od kopy povrchneho braku v tejto literarnej oblasti je napisana sviezim stylom, kratke vety davaju deju spad, v zasade banalny pribeh je okoreneny humorom, nechyba mu fantazia... podla mna prijemne citanie, ktore neurazi.

janina66
05.12.2023 3 z 5

Audiokniha, která mě celkem bavila, taková ze života. Někdy je hůře, někdy nadějně.
Souhlasím se svou oblíbenou čtenářkou "alef", tato kniha si rozhodně odpad nezaslouží. Každé z nás se toto může stát. Hlavní hrdinka Xénie a její rozpustilé dcery. Nemá to s nima lehké.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Deník šílené manželky v seznamech

v dalších seznamech1x

Irena Obermannová