Dědictví Scarlattiů přehled

Dědictví Scarlattiů
https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/348636/bmid_dedictvi-scarlattiu-1qE-348636.jpg 4 42 42

Ulster Stewart Scarlett, syn mocného rodu Scarlattiů, se už od dětství choval jako despota a zneužíval bohatství s obrovskou krutostí a zlobou. Když Amerika vstoupila v roce 1917 do světové války, Ulster odjel na francouzskou frontu a v posledních dnech bojů byl vyznamenán za statečnost. Vyznamenání získal sice lstí, ale hlavní výhrou pro něj bylo přátelství německého důstojníka, kterému zachránil život – a který mu v budoucnu poskytne nevídané možnosti... Po válce vede Ulster Scarlett dvojí život: život mafiána a život seriózního občana, studujícího bankovnictví. Podvodně se zmocní svého obrovského dědictví a nabídne je k dispozici německým nacistům. Matka však plány svého nezdárného syna odhalí a chce je překazit. Dochází k dramatickému boji velkých peněz proti velkým penězům, v jehož středu se ocitá státní účetní revizor Matthew Canfield...... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Domino

The Scarlatti Inheritance , 1971

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dědictví Scarlattiů. Přihlašte se a napište ho.

m2056
14.09.2023 1 z 5

Autor má lepší knihy ale tohle vážně se nepovedlo.

Luigi1
21.01.2023 3 z 5

Docela mě tato kniha zklamala

HollyUndead
29.12.2022 5 z 5

Tuhle knihu, prvotinu Roberta Ludluma, jsem četl již dvakrát. Když jsem ji četl poprvé, nesmírně mě příběh bavil a považoval jsem ji za jednu z nejlepších, co jsem kdy četl. Doba se samozřejmě posunula a já četl spoustu jiných skvělých knih. Přesto tato kniha patří k mým nejoblíbenějším. Při druhém čtení jsem si všiml nových zajímavých detailů, které mi při prvním čtení unikly. A i když jsem již příběh znal, stejně jsem si četbu hodně uzil. Zkrátka tuto knihu mám stále moc rád, nezměnilo se vůbec nic.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dědictví Scarlattiů v seznamech

Robert Ludlum