Dědečku, vyprávěj o světě přehled

Dědečku, vyprávěj o světě
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/490504/bmid_dedecku-vypravej-o-svete-VY2-490504.jpg 4 25 25

Dědečku, vyprávěj o světě je dalším pokračováním oblíbené série knížek o zvídavé Viktorce a laskavém a moudrém dědečkovi. Tentokrát se společně vypraví na cestu po pěti důležitých evropských zemích. Viktorka se brzy naučí orientovat se na letišti, chovat se v hotelu, využívat své znalosti angličtiny, ale hlavně se od dědečka dozvídá spoustu informací o zemích, které navštěvují, o jejich historii, jazycích, národních jídlech a tradicích. Dědeček jí vypráví pověsti a historické příběhy, z nichž Viktorka pozná, že žijeme v nejkrásnější době evropských dějin. Pro velký úspěch stejné koncepce předchozích dílů je knížka doplněna o CD, jež načetl sám Ladislav Špaček.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dědečku, vyprávěj o světě. Přihlašte se a napište ho.

Venda32
24.02.2024 5 z 5

Po přečtené Dědečku, vyprávěj o Česku jsme sáhli po vyprávění o světě. Respektive vyprávění o vybraných evropských velkoměstech. Myslím, že zaujme malé i velké. V knize jsou fakta, zajímavosti, vše doplněno o tipy z etikety.

Knižní střípky
20.09.2022 5 z 5

V tomto díle dědeček s Viktorkou navštíví 5 významných evropských měst, a my spolu s nimi tak můžeme nahlédnout do historie Atén, Madridu, Říma, Paříže a putování zakončíme v Londýně.

Opět skvělé, nemám co vytknout.

MilackovaN
18.12.2021 5 z 5

Pro mě, jakožto pro milovníka cestování, to bylo velice přínosné čtení a těším se, až místa sama navštívím.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dědečku, vyprávěj o světě v seznamech