Wonder Woman na Super Hero High přehled

Wonder Woman na Super Hero High https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/317872/bmid_wonder-woman-na-super-hero-high-yBo-317872.jpg 4 14 14

DC SuperHero Girls série

PODÍVEJ SE DO ŠKOLY PLNÉ SUPERHRDINŮ! Náctiletá Wonder Woman „Wondy“ je bojovnice a současně princezna, která nikdy neopustila Rajský ostrov, na němž vyrostla. Ale protože se chce stát superhrdinkou, přihlásí se na Super Hero High a vrhne se do divného světa plného chaosu a zmatků. Tedy na střední školu pro superhrdiny! Všichni studenti mají speciální schopnosti a učí se, jak je využít. A Wondy má co dohánět. Snaží se skamarádit s ostatními, poprvé v životě potkává kluky a její život je najednou plný zachraňování světa. Jak tuhle velkou změnu zvládne?... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

Wonder Woman at Super Hero High , 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Wonder Woman na Super Hero High. Přihlašte se a napište ho.

šárofka
16.02.2024 5 z 5

Moc hezká knížka o přátelství a superhrdinech. Líbil se mi styl, jakým je to psané a trochu mě mrzelo, že tam nejsou žádné ilustrace, protože obal knížky byl fakt pěkný.

DarkAvenger
20.07.2021 5 z 5

Objevila sem tuhle knihu náhodou v CDMC za pár korun a jelikož sem fanynka Wonder Woman tak sem knihu vzala. Přečetla sem jí sice rychle ale pobavila mě a líbil se mi styl v kterém byla napsána. Doporučuji mladším i starším čtenářům pokud v sobě ještě umí najít kus dětské nevinnosti.

Kralicekusacek
05.09.2018 4 z 5

Velice příjemná zábava pro děti. Zvláště pak pro takové, které nemají ke knihám moc kladný vztah, ale dávají jednoznačně přednost televizi. Toto je určitě zaujme, jak námětem tak zpracováním.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Wonder Woman na Super Hero High v seznamech

v Právě čtených1x