Temné vábení přehled

Temné vábení https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/474765/bmid_temne-vabeni-tLP-474765.jpeg 4 498 498

Temné vábení série

PSYCHOTHRILLER O VRAHOVI, KERÝ SE VRÁTIL, ABY SVŮJ SKUTEK DOKONČIL | Před dvanácti lety Sarah Bakerovou unesl zabiják z Watt Lake a několik měsíců ji sexuálně zneužíval, než se jí podařilo utéct. Zločinec byl dopaden, ale Sarah ztratila všechno: manželství, dítě i život, který milovala. Sarah, potýkající se s posttraumatickou stresovou poruchou, si změní jméno na Olivii Westovou a najde útočiště, domov i práci na ranči Broken Bar. Zatímco se její jizvy konečně začínají hojit, policista, který na otřesném případu pracoval, je přesvědčený, že skutečný zabiják z Watt Lake je stále na svobodě. Nastraží na vraha léčku a zanedlouho je nalezeno čerstvé tělo. Olivie teď stojí tváří v tvář nepředstavitelnému – je možné, že by se řezník vrátil, aby své dílo tentokrát dokončil? Ranč odřízne od světa sněhová bouře a Olivii může zachránit jediný člověk. Cole McDonough, spisovatel, dobrodruh a dědic ranče, který v ní rozdmýchá dávno zapomenuté city. Jenže tentokrát může Olivii její odhodlání uniknout před minulostí připravit o víc než jen šanci na lásku. Může ji stát život.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: ekniha , Vendeta

A Dark Lure , 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Temné vábení. Přihlašte se a napište ho.

monte
20.05.2024 5 z 5

To byla skvělá a napínavá jízda

PetrMalas
07.05.2024 5 z 5

Další nově objevená série, další nově objevená autorka. Skvělé čtení. Doporučuji.

wlado
01.05.2024 4 z 5

Skvelé čítanie. Autorka má veľmi dobrý popisný štýl, či už postáv alebo deja. Trochu romantiky neuberá na kvalite knihy ako dobrého trileru. Odporúčam

Knižní novinky (17. týden)

25.04.2021

Kniha Temné vábení v seznamech