Všechno o lásce přehled

Všechno o lásce
https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/194115/vsechno-o-lasce-194115.jpg 4 161 161

Cynsterovská sága série

Romance z oblíbené knižní řady o rodu Cynsterů. Lucifer je posledním z Cynsterů, koho nedostihla mocná kletba – totiž že se ožení šťastně a z lásky. Lucifer se ženit nehodlá, život londýnského hejska mu totiž nadmíru vyhovuje. Aby unikl ze spárů vdavekchtivých dam, vydá se na colytonské panství za přítelem Horatiem. Toho však krátce po příjezdu nalezne zavražděného na podlaze knihovny a sám je omráčen a sražen k zemi. Nezaútočil však na něj lstivý vrah, ale nešikovná ručka Phillidy, krásné dcery místního vyšetřovatele. Ještě než náhodou upustila halapartnu na hlavu neznámého krasavce, stala se svědkem vraždy…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

All About Love , 2001

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Všechno o lásce. Přihlašte se a napište ho.

Ewe291
28.02.2024 4 z 5

Krasna kniha krasny pribeh a ano vsetci pokope a preto mam tieto knihy rada a budem sa k nim vracat

Jája92
24.04.2023 4 z 5

Romantická kniha s detektivní zápletkou. Občas rozvláčné popisy, na druhou stranu jsem to brala jako odpočinkové čtení.
Jak moc se lišil čas, o kterém autorka píše od dnešní moderní doby? Postupné sbližování, chlap gentleman. V úžasu že může spatřit poodhalenou část ženského těla. Samozřejmě žena takřka nemohla rozhodovat o svém osudu a byla v podstatě majetkem svého muže. Ale stejně autorka umně popsala romantické sbližování mezi hlavními hrdiny.

lusitta05
30.12.2022 4 z 5

Fajn oddychovka,super som sa odreagovala. Takéto príbehy nesklamú.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Všechno o lásce v seznamech

v dalších seznamech3x