Cukrová vata přehled

Cukrová vata https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/245446/bmid_cukrova-vata-245446.jpg 4 311 311

Floss býva so svojou mamou, jej novým manželom Stevom a nevlastným bratom Tigrom. Steve dostane lukratívnu pracovnú ponuku v Sydney a celá rodina sa má na šesť mesiacov sťahovať do Austrálie. Floss nevie, čo má spraviť. Láka ju vzrušujúce dobrodružstvo, ale čo otec? Miluje víkendy strávené v jeho starom domčeku s kaviarňou, je jediným, čo otec má. Ako sa nakoniec Floss rozhodne?... celý text

Rodina Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Slovart (SK)

Candyfloss , 2003

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Cukrová vata. Přihlašte se a napište ho.

midone
15.04.2022 5 z 5

Další skvělá kniha od Wilsonové. Její styl psaní i hrdinky jsem kdysi, když mi bylo cca 10, milovala.

VioletMokrasova
13.01.2022 4 z 5

Opět krásná knížka. Úplně jsem chápala hlavní hrdinku Flossie (Floss) protože, já sama mám rozvedené rodiče. V některých částech se mi chtělo brečet. Rhiannon byla špatná kamarádka a myslím že Susan byla o dost lepší. Moc se mi líbil i konec.

inachisio
18.08.2020 3 z 5

Abych nepěla jen chválu (viz ostatní komentáře) - proč chce mít laždá holka z Wilsonových knížek blonďaté vlasy s loknami? ????

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Cukrová vata v seznamech

v Právě čtených2x