Čtvrtky v parku přehled

Čtvrtky v parku
https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/204288/bmid_ctvrtky-v-parku-204288.jpg 4 104 104

Co byste dělaly, kdyby váš manžel po dvaadvaceti letech společného života zničehonic opustil manželskou postel? Když se to stane Jeanie Lawsonové, nerozumí tomu a od svého muže George požaduje vysvětlení. Zamiloval se do jiné? Udělala snad ona něco špatně? George však zarputile mlčí. Nejlepším dnem celého týdne se pro Jeanie stává čtvrtek, kdy chodí se svou vnučkou do parku. Tam se seznámí s Rayem, milým, pohledným a zábavným mužem, který je v mnoha ohledech pravým opakem George. Najde v sobě Jeanie odvahu dát lásce druhou šanci, všem navzdory?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Čtvrtky v parku. Přihlašte se a napište ho.

Hakl54
28.02.2024 5 z 5

Příběh se mi velice dobře četl, snad to bylo i tím, že jsem seniorka a v manželství jsem si odžila několik desetiletí. Takové hezké konce bohužel v životě nebývají často.

Marcik7
19.10.2022 4 z 5

Hrdinka příběhu byla asi tak v mém věku, takže pro mne zajímavý pohled na její vztah s manželem. Dost mi vadilo oslovení "holka stará", nesedělo mi v textu, možná by šlo formulovat v překladu lépe?

Talys
06.12.2020 2 z 5

Nenadchla mě, přečteno kvůli Čtenářské výzvě.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Čtvrtky v parku v seznamech

v dalších seznamech2x

Autorovy knížky