Čtěte, pokud chcete dobýt Instagram přehled

Čtěte, pokud chcete dobýt Instagram
https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/363277/bmid_ctete-pokud-chcete-dobyt-instagram-C0n-363277.jpg 3 16 16

Dávat fotky na Instagram je jednoduché. Proto je tato síť tak oblíbená. Pokud ale chcete, aby se vaše snímky dostaly i mezi širší publikum než jen pár kamarádů, už tak snadné to není. Musíte mít plán, musíte mít odhodlání a samozřejmě také dobré fotografie. Se vším vám pomůže kniha Čtěte, pokud chcete dobýt Instagram. Většina lidí používá Instagram a další podobné aplikace k šíření svých zážitků mezi přátele. Věděli jste ale, že se dá Instagramem živit? A to docela dobře. Je snad něco, co by možnosti dnešní doby vystihovalo lépe, než životní styl složený z cestování, focení, sdílení zážitků s ostatními a za to vše být finančně odměňován? Ale ať už plánujete tuto Instagramovou hru rozjet naplno a aspirujete na to, stát se další @ALADYINLONDON nebo @DANIELLEPEAZER, nebo jen chcete sdílet zážitky z cest s přáteli po celém světě, kniha Čtěte, pokud chcete dobýt Instagram je dobrým zdrojem informací. 50 světoznámých instagramerů se s vámi podělí o způsob, jakým k Instagramu přistupují oni. Prozradí vám základní vlastnosti fungujícího profilu i své vlastní tipy na to, jak profil a fotografie posunout o úroveň výš. Dostanete odpověď mimo jiné na to: - Jaké fotografie jsou ty pravé, - kdy a jak je nahrávat, - v jakém jazyce, - jak komunikovat s ostatními na Instagramu, - jak se dostat mezi Doporučené uživatele, - jak se dostat do hledáčku firem a agentur - a mnoho dalšího. V českém vydání knihy také najdete exkluzivní část, ve které se vám stejným způsobem představí sedm instagramerů z Česka. Ti vám řeknou, jak vše funguje u nás a co od Instagramu může očekávat našinec.... celý text

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Čtěte, pokud chcete dobýt Instagram. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (3)

Mosula
28.09.2023 3 z 5

Krátká knížka na ukrácení deštivého odpoledne. Nemyslím si, že přečtení knihy někomu pomůžete být lepším instagramerem, nebo se dozví nějaké super tajné triky, ale přečtení knihy asi nebyla úplná ztráta času. Oceňuju, že se ve výběru objevily profily s různým obsahem.

Knizectvi
11.07.2020 4 z 5

Pěkná jednohubka, kterou máte za hodinku přečtenou ale ke které se budete určitě vracet. Je to totiž pěkná inspirace. Většina knížky je pojatá způsobem kdy je jednomu úspěšnému instagramerovi věnována dvoustrana. Na jedné stránce je ukázka jeho fotek a na druhé jsou dva odstavce. Jeden odstavec je nějaká rada, kterou onen tvůrce asi považuje za nejdůležitější a druhý odstavec je kraťoučký popis jeho nebo její ,,kariéry,, . Toto je občas proloženo nějakými tipy jak instagram funguje, co dělat a nedělat nebo jak ho lépe využít. Určitě si v knize najdete svou inspiraci a třeba i nové profily ke sledování. Velké plus je také nápad @pavelkristianjr , který knihu redigoval a do českého vydání přidal i několik českých instagramerů a ucelenější rozhovor s jedním z nich. Takže je tu další kniha, kterou doporučuji každému kdo se snaží prosadit na instagramu, zlepšit svou tvorbu nebo se jenom inspirovat.


Lily101
20.11.2019 5 z 5

Kniha se mi líbila. Je to trochu jiná platforma než na kterou je asi většina čtenářů zvyklá, ale mi to přišlo vhod i s ohledem na hlavní téma knihy. Dotazy, které mi vyvstávaly na mysli, mi na nadcházejících stránkách byly osvětleny a inspirace z fotek přímo sálala. Rovněž se domnívám, že již nyní se poznatky v knize promítly do fotek, jež jsem dnes (v době mezi čtením) zkusila pořídit, leč to už je subjektivnějšího rázu, protože posouzení rozdílu mezi vyfocenými snímky před čtením a po čtení náleži nějaké třetí osobě.

všechny komentáře

Související novinky (0)

Zatím zde není žádná související novinka.


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.


Kniha Čtěte, pokud chcete dobýt Instagram v seznamech

v Přečtených22x
ve Čtenářské výzvě3x
v Doporučených1x
v Knihotéce6x
v Chystám se číst5x