Cochcárna přehled

Cochcárna
https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/158646/bmid_cochcarna-aKj-158646.jpg 4 12 12

Jiří Bigas smíchal pravdu a lež, tajemství, sexuál­ní fantazie jako sexuální úchylky, poživačnost, násilí, korupci, zločin, možná trest… A napsal mrazivý příběh o lidském sobectví, chamtivosti a nenasytnosti v dobovém obraze přelomu starého i nového milénia, ve společnosti, která lidi nutí skrývat se před ostatními, přetvařovat se, nasazovat si masku, přetvařovat se tak dlouho, až se maska stane vlastní tváří. To je Cochcárna! Můžeme mít všechno, celý svět, ale ztratíme duši.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Cochcárna. Přihlašte se a napište ho.

ondras666
31.03.2018 1 z 5

Tak tohle mi teda rozhodně nesedlo ani trochu. Asi to byl pokus o novodobého Kafku a nějakou hlubší sebezpytnou sondu, ale to pro mě nemělo šanci.
Možná to byl pokus o nějakou sebereflexi autora, vzhledem k podobnému vzdělání, těžko soudit.
A myslím, že autor si dokázal jak dlouhé a složité souvětí dokáže napsat. Jedna věta místy skoro na 2 strany fakt asi není normální.

saumur
13.01.2017

Příběh tak trochu kafkovský, dějem-nedějem i jazykem. Místy obtížné čtení, pro Bigase skoro až netypické, ale dotváří podstatu celé knihy.

monikaKU
02.09.2015 5 z 5

Pribeh o tom ako sa da z celozivotnej pretvarky dostat do blazinca.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Cochcárna v seznamech

Jiří Bigas