Cizí tvář v mém zrcadle přehled

Cizí tvář v mém zrcadle https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/283225/bmid_cizi-tvar-v-mem-zrcadle-ASt-283225.jpg 4 63 63

Hlavní hrdinka románu Monika se po dlouhém pobytu v nemocnici, kde byla operována na mozku, vrací ke své rodině. Pamatuje si mlhavě jen útržky z nemocnice, víc nic. Lékaři slibují, že se postupem doby vše zlepší. Děti se k ní chovají odměřeně, manžel rozpačitě vlídně, ale on sám Moniku nepřitahuje. Vynořují se útržky vzpomínek, na muže, který jí trápil, že zavinila autohavárii. Její vzpomínky splývají v přetrhaný a zpřeházený film. Monika se pouští do pátrání, aby zjistila kdo je a kdo vlastně je kdo.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Cizí tvář v mém zrcadle. Přihlašte se a napište ho.

Doubravka1975
02.04.2024 4 z 5

Už podle názvu a i v anotaci se píše o ztrátě paměti. Byla jsem víc zmatená než hlavní hrdinka, které se to týkalo:):)
Ale na konci vše vysvětleno...brr
Silné téma zpracováno na 170 stranách

Bonda
27.01.2024 4 z 5

Oddechový psychologický román s třicetiletou vypravěčkou a sci-fi prvkem. Napínavý. Hlavní hrdinka po ztrátě paměťi znovu buduje svou identitu. K dispozici má (kromě pomalu se vynořujících vzpomínek) svou rodinu a vlastní povahu, obě postupně pomalu objevuje. Přitom ji čekají i překvapivá odhalení, musí se potýkat s mnoha záhadami. Psychologie není hluboká, ale ani plochá, přiměla mě zamyslet se i nad sebou a svým životem, což oceňuju. Vyprávění je šikovně vedené, autorka udrží čtenářskou pozornost.

mariva
01.01.2023 5 z 5

Kniha mě zaujala od první stránky a i když mi pak bylo jasné, co nemocnice skrývá, byla jsem zvědavá, jak se hrdinka se situací vyrovná. Vtáhla mě do děje a bavila.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Cizí tvář v mém zrcadle v seznamech

v dalších seznamech1x