Chodí mýval brzy spát? přehled

Chodí mýval brzy spát? https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/444971/bmid_chodi-myval-brzy-spat-OGU-444971.jpg 5 7 7

Seznamte se s více než 50 druhy zvířat a poznejte, jak vypadá jejich den. Možná budete žasnout, v čem všem jsou nám podobná. Zvířata a jejich den: Kde a jak zvířata bydlí? Čistí si zuby? Hrají si spolu a škádlí se - tak jako vy a vaši kamarádi?

Literatura naučná Encyklopedie Pro nejmenší
Vydáno: , Kazda

Muss der Waschbär früh ins Bett?

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Chodí mýval brzy spát?. Přihlašte se a napište ho.

maminkoutek
30.10.2020

Kniha Chodí se zaměřuje na zvířata a jejich den. Najdete v ní spoustu zajímavostí, v čem se jednotlivé druhy liší. K tomu hezké ilustrace, A moderní grafika.

Věděli jste třeba, že kolibřík umí zůstat na jednom místě i ve vzduchu? A želvy se perou o místo na kladení vajíček?

muchomurka
04.07.2020 4 z 5

Krásně zpracovaná knížka se spoustou zajímavostí a krásnými reálnými obrázky zvířat a to včetně i některých nezvyklých. Jediné, co bych knížce vytkla, je, že se vždycky k danému tématu dozvíte o některém zvířátku, ale pak už v dalších tématech jsou jiná.

knizninadsenec
20.06.2020 5 z 5

Moc krásná dětská kniha. Text krátký, ale poučný a je doprovázený moc hezkými ilustracemi. Jsem si jista, že se dětem bude líbit. Text poučí a ilustrace potěší.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Chodí mýval brzy spát? v seznamech

v dalších seznamech2x