Cesta 9 přehled

Cesta 9 https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/485797/bmid_cesta-9-mow-485797.jpg 4 110 110

Odložené případy série

Druhá samostatná kniha série Odložené prípady, ktorú inšpirovali skutočné nevyriešené zločiny v oblasti Malmö a Ősterlanu. Cesta 9 je druhá samostatná kniha série Odložené prípady, ktorú inšpirovali skutočné nevyriešené zločiny v oblasti Malmö a Ősterlenu. Kontroverznú umelkyňu – výtvarníčku nájdu mŕtvu pri majáku v Národnom parku ráno na Veľký piatok. Neďaleko jej tela polícia objaví zvláštny nezvyčajný druh hliny. Ukáže sa, že ten istý druh hliny sa našiel aj pri tele brutálne dobodaného mladého klaviristu pred pätnástimi rokmi. Hlavná detektívka oddelenia odložených prípadov Tess Hjalmarssonová a jej kolegyňa Marie Erlingová však nevedia nájsť nijakú ďalšiu súvislosť medzi oboma prípadmi a hrozí, že ak prípad nevyriešia, celé ich oddelenie zrušia. Medzitým neznáma žena, matka dvoch detí, začne mať podozrenie, že jej manžel nie je tým, za koho ho doteraz považovala…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Lindeni

Väg 9 , 2020

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Cesta 9. Přihlašte se a napište ho.

Čmeláček
11.05.2024 5 z 5

Tak tohle je opravdu výborná série, která mě baví. Je to prostě taková spíš jako klasická detektivka a to je na tom právě sympatické :). Já jsem byl zase spokojený, takže udílím pět stars a brzy se vrhnu na další :))).

dlabikk
06.05.2024 4 z 5

I druhý díl této série mne bavil.

berila
16.04.2024 5 z 5

Tato série se mi moc líbí. Je to přesně to, kvůli čemu detektivky čtu. Postupné rozplétání případů až ke konečnému rozuzlení. Vůbec nemusím spoustu akčnosti, spojenou se spoustou mrtvých. Takže k přečtení doporučím.

Knižní novinky do konce roku

12.12.2021

Knižní novinky (24. týden)

13.06.2021

Kniha Cesta 9 v seznamech