Černý hřebec přehled

Černý hřebec https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/285145/bmid_cerny-hrebec-3jH-285145.jpg 4 143 143

Černý hřebec série

2. vydání Kniha o dobrodružství a odvaze. Začalo to na lodi jménem "Drake", kde se plavil pihovatý chlapec Alexander Ramsay, říkali mu Alek. Alek jel z prázdnin z Indie od strýčka Ralpha. Jeli několik dní než dorazili do Afrického přístavu. Začali nakládat zboží, ale Alek si toho nevšímal, dokud vzduchem neprojelo zaržání. Alek zjistil, že na loď nakládají koně. Byl černý jako uhel a divoký arabský hřebec.... celý text

Literatura světová Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

The Black Stallion , 1999

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Černý hřebec. Přihlašte se a napište ho.

Yarwen
09.12.2023 3 z 5

Kniha nás provede ztroskotáním i robinsonádou na pustém ostrově, ale napínavá část přijde až v závěru, kdy Black běží dostih o titul nejlepšího amerického koně - tato část mě dokonce dokázala na chvíli strhnout a já knihu neodložil a dočetl až do konce. Autor se snaží podávat příběh uvěřitelně a dětský čtenář si tak ani nevšimne, že to má od reality krapet dále. Zasloužené tři hvězdy.

mia.com
15.01.2023 4 z 5

Četla jsem kvůli krásnému hřebci, i když tenhle styl jsem zas tak nevyhledávala. Ale tohle dobrodružství mě dost bavilo.

kokrokr
05.09.2022 4 z 5

Povedený dobrodružný příběh pro mládež. Jako klukovi mi pod ruku nepřišel a já ho přečetl až teď na stará kolena. Dost dobrý, zejména závěr je strhující jako Blackův finiš.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Černý hřebec v seznamech

v dalších seznamech3x